Lenovo Bilgisayar Arızalı Çıktı!

Hamze Berg B. |

Dün Vatan Computer'dan aldığım Lenovo ideapad 310 markalı dizüstü bilgisayar arızalı çıktı. Bilgisayarın sesi çalışmıyor. Durumu Lenovo teknik destek servisi ile telefonda görüştüm, uzaktan bağlantı ile bilgisayara girip sorunu çözmeye çalıştılar ancak olmadı (4 saat kadar vaktimi aldı) . Sorun düzelmeyince değişim talep ettim, değişim için ürünün eksiksiz, 'kutusuyla birlikte' getirilmesi gerektiğini söylediler.

Elimde garanti belgesi, faturası vs. her şey var, ürün de karton kutusu hariç, eksiksiz durumda. Karton kutusunun İstanbul'da kaldığını, benim şuanda İzmir'de bulunduğumu belirtmeme rağmen kutuyu şart koşup, zaten ayıplı ürün satmalarından dolayı uğradığım mağduriyeti, arttırdılar. Vatan Computer'da, Lenovo'da beni mağduriyete uğrattı.

Etiketler :

Garanti Kapsam Ses Kartı-Hoparlör

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hamze Berg B.
  30 Eylül
  04:24

  Urunu, iade talebiyle, ariza tespiti için vatan computer araciligiyla teknik servise gönderdim ve tamir, onarim istemedigimi özellikle belirttim. Umarım talebim dikkate alinir ve mağduriyetim giderilir, yoksa hakkimi aramak için hukuksal yollara başvuracağım, ayrıca soylediginiz gibi bir geri donuste olmadı, ne telefon ne de e-posta ile.

 • 28 Eylül
  10:48

  Sayın müşterimiz,

  Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere telefon veya e-posta yoluyla en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır.

  Saygılarımızla,
  Lenovo Türkiye