Lenovo Bataryası Bozuk Ayıplı Ürün.

Alper A. |

Kısa bir süre önce Teknosa'dan aldığım Lenovo Flex2 59431681 14" Notebook'un bataryası bozuk çıktı. Servise, tüketici kanununda da belirtilen Hizmetin ayıplı ifa edildiği durumlarda, hakkım olan ürünü iade değiştirme talebime rağmen BDH Bilişim ve destek hizmetleri san tic a. s. İsimli Lenovo teknik servis'i ürünün bataryasının onarımı için işlemleri başlatmış, ayıplı ürün için parça temini beklemektedir.
Ayıplı olarak satılan bir ürünün iade edilmemesi durumunda İlgili kurumları, sağlayıcıyı tüketici mahkemesine dava edeceğim.

Etiketler :

Batarya Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Şubat
  15:41

  Sayın müşterimiz,

  Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi sikayetvar.com platformundan bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Konuyla ilgili müşterimize mail yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Lenovo’yu seçtiğiniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  Saygılarımla,

 • 02 Şubat
  11:03

  Sayın müşterimiz,

  Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz.Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere mümkünse telefon, değilse e-posta yoluyla en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır.

  Saygılarımızla,
  Lenovo Türkiye