Lenovo Batarya ve Soğutma Sorunu...

Veli A. |

Lenovo z510 dizüstü bilgisayarım aldığımdan beri şarjı çok az gidiyordu. 3 aylıkken aradım servisi batarya ölene kadar kullanın dediler bekledim bir yıl oldu servise gönderdim bana 200 TL para çıkardılar artı 49 TL bakım ücreti diye kağıtlarla tekrar yolladılar geldi ama bu seferde fandan alev çıkıyor gibi. Gittiğinden daha kötü geldi.

Böyle dünya markasının buna bir çözüm bulmasını istiyorum lütfen. Çağrı merkezinizden şikayetçiyim hiç dinlemiyorlar. Lütfen buna bir çare bulun 2000 TL para verdik lütfen dikkate alın!

Etiketler :

Soğutma Sistemi Batarya

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Veli A.
  08 Ağustos
  11:17

  Daha bir çözüm bulamadınız aramadınızda bekliyorum bir e-posta yollamışsınız tekrar arayın diye çağrı merkezinizi arıyoruz ilgilenmiyorlar yetkili bir kişinin arayıp bu garantili ürünün lenova gibi bir markanın çözmesini istiyorum daha sonra burada teşekkürümü belirtirim. İlgileneceğinizi sorunu çözeceğinizi umut ediyorum

 • 04 Ağustos
  09:43

  Sayın müşterimiz,

  Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere telefon veya e-posta yoluyla en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır.

  Saygılarımızla,
  Lenovo Türkiye