Lenovo B5400 Touchpad Sorunu Yaşıyorum.

Mohammed Rashad B. |

Lenovo B5400 iadeapad kullanıyorum. 10-15 dk kulladıktan sonra touchpad tutukluluk yapmaktadır. Bazen de temasızlık yapıyor ve kullanılmaz hale gelmektedir. Yetkili teknik servise 2 sefer göndermeme rağmen sorunum çözülmedi. Birincisinde harddisk problemi var diye harddiskideğiştirip gönderdiler. İki gün sonrası aynı sorunu yaşadım ve tekrar 2 sefer yetkili teknik servise gönderdim "donanımsal ve yazılımsal soruna raslanmadı" diye cevap geldi ve sorun hala devam etmektedir. Çağır merkezine her seferinde "Uluslararası Lenovo tartışma forumunda B5400 serisinde kullanıcılardan gelen şikayetlere göre GENEL bir sorunmuş" dememe rağmen hiç birşey yapılmadı. Teknik servise soruyorum Ne yapmalıyım?

Etiketler :

Hard Disk

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mohammed Rashad B.
  27 Kasım
  12:18

  Hiç memnun kalmadım ve gerçekten lenovo aldığıma pişmanım. Sorun odaklı hiç çalışmıyorlar. Sorunun ne olduğunu defalarca söylememe rağmen ve bu laptop serisinde touchpad sorunu genel bir sorun olup Lenovo uluslararası tartışma formunda da yazılıp dile getirmrme rağmen. müşteri hizmetlerindeki kişi soğuk kanıyla \\\"eğer sıkıntı yaşarsa tekrar bize gönderin\\\" diyor e zaten 4 sefer gönderdim ve hala sorunum devam ediyor bunundan fazla daha ne olsun ?

 • 28 Ağustos
  09:57

  Sayın müşterimiz,

  Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz.Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere mümkünse telefon, değilse e-posta yoluyla en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır.

  Saygılarımızla,
  Lenovo Türkiye