Lenovo Arızalı Cihaz Değişmiyor!

Olcay Y. |

16.09.2016'da İzmir Yağhaneler Şok mağazasından aldığım Lenovo K5 Note akıllı telefon arızalı çıktı. Aynı saat içinde iade almadılar. Cuma günü mesai bitimi denk geldiğinden beklememi hafta içi Lenovo teknik servise yollamamı, oradan iade raporu yazmalarını, o şekilde iade alabileceklerini söylediler. Ben de herhangi bir sorun yaşanmaması için cihazı şok mağazasında bıraktım ve pazartesi cihazı mağazadan alıp 19.09.2016 tarihinde kutu içerisinde yazan Lenovo Teleservice Maltepe İstanbul adresine durumu yazıp yolladım. Herhangi bir cevap çıkmayınca 28.09.2016 tarihinde Teleservice'i aradığımda cihazı güncelleyip tarafıma geri gönderdikleri yanıtını aldım. Cihaz 29.09.2016 tarihinde elime ulaştı. Madem iade raporu yazmayacaksınız neden 10 gün bekletiyorsunuz ve işlem yapıyorsunuz? Şimdi de şok Lenovo teknik servis veya üretici firmaya Lenovo şok veya üretici firmaya yönlendirip duruyor.

Etiketler :

Ürün Değişim Kusurlu-Arızalı Ürün Satışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Olcay Y.
  14 Ekim
  22:41

  Herhangi bir geri dönüş ve çözüm üretilmedi. Lenovo ve şok benim için bitmiştir. Tüketici mahkemesinden bi sonuç çıksın Allah büyüķ

 • 13 Ekim
  14:49

  Sayın müşterimiz,

  Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere telefon veya e-posta yoluyla en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır.

  Saygılarımızla,
  Lenovo Türkiye