25 Temmuz 2016

Lenovo Anlayamadığım Problemler...

A5000 telefonu aldım ve aldığım gün android 5 güncellemesini yaptım, eski orijinal halini hiç kullanmadım ama şu an eski sürüme geri çevirmek istiyorum nasıl yapabilirim? Bu benim sorumdur, şikayetlerim ise aşağıdakilerdir;

Telefonu tercih etmemdeki sebep bataryasının 4000 mAh olması ama bataryanın 4000 mAh ile hiçbir alakası yok. 3000 mAh batarya bundan daha uzun gidiyordu eski telefonumda.

Harita uygulamasında gitmek istediğim yere bazen hata veriyor ve gitmiyor bunu fark ettiğimde birkaç defa yeniden başlattım telefonu aynı rotaya tekrar git dediğimde sorun olmadı. Programsal bir şey olduğu aklıma geldi.

Whatsapp'ta bazen mesajları geç gönderiyor veya geç açıyor. Bu telefonun modemi ile alakalı bir sıkıntı veya programsal bir sıkıntı olduğunu düşünüyorum.

Nizamettin 802 Okunma

Cevaplar

  • Lenovo-Motorola Akıllı Telefonlar Temsilcisi26 Temmuz 2016

    Sayın müşterimiz, Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere telefon veya e-posta yoluyla en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır. Saygılarımızla, Lenovo Türkiye

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön