Lenovo Akıllı Telefonum Birden Kapandı, Açılmıyor!

Kemal Ü. |

Lenovo Vibe Shot Z90 akıllı telefonum daha iki aylık olmadan, sadece Messenger açıkken birden durdu ve kapandı. Isınma, kasma vs. hiçbir şey yokken bunu yaptı ve hiçbir şekilde şarj ışığı da yanmıyor şarjdayken. Ayrıca telefon açılmıyor. Daha önce ilk aldığımda telefon kamera sorunu çıkarmıştı ve yenisini yollamışlardı. Ancak şimdi üzerinden bir ay geçmeden ne bir düşme ne bir vuruk, çizik bir şey olmadan bu sorunu yaşadım. Satıcı firma telefonu servise yollayabileceğini söyledi. Acilen ilgilenilmesini istiyorum. Artık servise verip beklemekten bıktım yoruldum.

Etiketler :

Kontrolsuz Açılıp Kapanma Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Kemal Ü.
  10 Şubat
  21:15

  Telefonu satın aldığım aracı mağazayla servisinize yolladım. Orada da tutanaklara belirttiğim üzere artık tamir, değişim vs. Gibi servis işlemleriyle uğraşmak istemiyorum. Garanti kapsamında olmasına rağmen benim dışımda olan bir probleminden dolayı ürün ayıplıdır ve ben de buradan doğan yasal hakkımla ürünün parasının tarafıma iadesini istiyorum. on beş günde bir telefonumun arızalanmasından ve günlerce telefonsuz kalmaktan ciddi anlamda sıkıldım ve 1.500 TL'mi artık geri almak istiyorum.

 • 09 Şubat
  13:17

  Sayın müşterimiz,

  Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere telefon veya e-posta yoluyla en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır.

  Saygılarımızla,
  Lenovo Türkiye