17 Ekim 2016

Lenovo A6010 Yetkili Servis Sorunu Çözmeden Gönderiyor!

Birkaç ay önce Bimeks'ten aldığım Lenovo marka A6010 cep telefonu içerisinde hiçbir uygulama olmadığı halde hatta kendi gereksiz uygulamalarını sildiğim halde kasıyordu. Garantiye yolladım. Bana format atıp geri gönderdiler. Telefonu kullanamıyorsunuz dondu mu 30 saniye kendine gelmiyor.

Simdi ise sistem güncellemesi yapmıyor, çekilen fotoğraflar bozuluyor, donma yine devam ediyor, ekran kayıyor, hiçbir şey yüklü olmamasına rağmen hafızası doluyor ve ben format atıyorum yine bu arızalar ortaya çıkıyor. Şimdi tekrar yolladım bakalım ne olacak?

Zafer 1.573 Okunma

Cevaplar

  • Zafer 27 Ekim 2016

    Gönderidiğim ürün geldi güncellemesi yapılmış ancak hala donuyor donma sorunu çözülmemiş çözülecek gibi de görünmüyor artık garantiye yollamaktan vazgeçtim telefonu aldığıma pişmanım bir daha bu markanın telefonunu ne alırım ne de başkasına aldırırım.

  • Lenovo-Motorola Akıllı Telefonlar Temsilcisi17 Ekim 2016

    Sayın müşterimiz, Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere telefon veya e-posta yoluyla en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır. Saygılarımızla, Lenovo Türkiye

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön