21 Mart 2016

Lenovo A 7000 Sıkıntılı Bir Ürün!

19.12.2015 tarihinde 2 adet Lenovo a7000 telefon aldım. Biri ilk günden donmaya başladı, sonra da hoparlörü patladı servise gönderildi. Servis yasal süre dolmadan bilgi bile vermedi. Şimdi de değişim yapmamak için bana telefonu yollamaya çalışıyorlar.

Telefonu servise yolladığım günden beri karşıma bana bilgi verecek kimse çıkmadı. KVK ve Tekno Service paslaşıp durdular.

Sonuç olarak telefon ortada yok (şimdide KVK kargoladım diyor Tekno Servis kargolanmadı diyor)
ben hakkım olduğu üzere sıfırıyla değişim istiyorum, cevap yok. Lenovo müşteri hizmetlerinden ses yok. Benim aynı anda aldığım diğer telefon da dokunmatik değil de vurmatik sanki hafifçe dokunduğun zaman algılamıyor. İyice basmazsan hiçbir şey yapamıyorsun.

Aslı 928 Okunma

Cevaplar

  • Aslı24 Mart 2016

    Teknik servis tarafından arandım ve telefonun onlara hiç gelmediğini benim KVK yla görüşmem gerektiğini tapacak bir şey olmadığını söyleyip başlarından savdılar. Telefonla ilgili bir gelişme hala yok

  • Lenovo-Motorola Akıllı Telefonlar Temsilcisi22 Mart 2016

    Sayın müşterimiz, Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere telefon veya e-posta yoluyla en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır. Saygılarımızla, Lenovo Türkiye

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön