Lenovo 3 Günlük Bir Bilgisayarda Saptanan Arıza Nedeniyle Değiştirme Yerine Neden Tamir Yoluna Gidil

Erhan E. |

15.Ksım 2014 günü İzmir Gold Teknoloji Marketleri mağazasından aldığım Lenovo g510 594 10 343 (256835) dizüstü bilgisayarımda aldığımın ertesi günü touchped donması saptadım ve Lenova dan değişim talebinde bulundum.

Aradan geçen 25 gün sonunda kişisel çabalarım sonucunda Lenovo teknik servisinden bu arızanın tamir edildiği bilgisini aldım. Ancak doğrusu 3 günlük bir bilgisayarda değiştirme yerine neden tamir yoluna gidildiğini anlayamadım.

Ne yazık ki halen herhangi bir geri bildirim alabilmiş değilim. Kurumsallıktan uzak, bu denli sorumsuz ve duyarsız olunabileceği hiç aklıma gelmemişti. 3 günlük cihazı değişim yerine tamir edilmesi de hakikaten kabul edilmez bir durumdur.

Etiketler :

Touch Pad Bayi Teslimat Yetkili Servis Ürün Değişim Garanti Kapsam

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Erhan E.
  23 Aralık
  13:41

  21 işgünlük yasala süre dolmuş olmasına karşın Lenovadan herhangi bir geri bildirim alamadım. Aslında aracı kuruluş olan ve bilgisayarı sayın aldığım GOLD AŞ nin de büyük bir hata yaptığını ve süreci hiçbir şekilde yönetemediğini de eklemeliyim. Tüketici hakem heyetine başvuracağım.

 • 19 Aralık
  11:17

  Sayın müşterimiz,

  Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz.Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere mümkünse telefon, değilse e-posta yoluyla en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır.

  Saygılarımızla,
  Lenovo Türkiye