30 Aralık 2013

Leman Kültür Garsonun Tutumu ve Gereksiz Uyarısı!

28 aralık 2013 saat 23.00 gbi Kız arkadaşım ile Edirne'de bulunan Leman Kültür'e gittik. Arkadaşım ile siparişimizi verdik. Sohbet ettiğimiz sarılıp öpüşüp çok doğal bir sevgi yaşayıp güzel zamanlar geçirdiğimiz bu anlarda başımızda dikilen vardiya müdürü (başgarson) başka bir çalışanını göndererek bizi uyardı. Bu uyarıyı alırken kendisi ortalarda yoktu. Bu sebepten ötürü biz bulunduğumuz masadan hemen kalkmak zorunda kaldık.

Biz Leman Kültür'e çok eskiden beri gidiyoruz. Birçok şehirde de daha önce bulunduk. Hiç böyle bir muamele ile karşılaşmamıştık. Bu durum sebebiyle çok utandık. Ve mekanı terk etmek zorunda kaldık. Masada bulunan formda da aynı şikayetimizi belirttik.

İşleme alınır mı bilmiyoruz ama biz restaurantınıza rahat etmek için tercih etmemize rağmen sadece sarıldığımız bu anlarımızdan utanç duyduğumuz için artık tercih etmeyeceğiz. Bilginize.

Alkan 640 Okunma

Cevaplar

  • Alkan'ın Teşekkür Mesajı31 Aralık 2013

    Gerekirse şehri terketmeden önce kişi yada kisilerin ismini de gidip bizzatihi alabilirim. İlginize teşekkür eder. Çözüm sürecini yakinen takip edecegimi bilmenizi isterim. İyi çalışmalar efendim. ;)

  • Leman Kültür Temsilcisi30 Aralık 2013

    Değerli Misafirimiz, Öncelikle şikayetinizi tarafımıza ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayetiniz incelenmek ve araştırılmak üzere tarafımıza ulaşmıştır. Saygılarımızla...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön