03 Mayıs 2013 #1777589

Lee Cooper Dün Aldığım Kullanılmamış Ürünü İade Almıyorlar!

2.05.2013 tarihinde aldığım erkek şortu, eşime olmadığı için 3.05.2013 tarihinde etiketli ve faturası + slip (taksitli almıştım) geri götürdüm. Dükkanda alacak birşey bulamadığım için para iadesi istedim ki tüketici olarak ertesi gün hiç bir mazeret bildirmeden kullanılmamış ürünü geri verebilirim.


Ancak görevli geri alamayacağını, bunun için patronuna sorması gerektiğini, patronu onaylayınca geri alabileceğini söyledi. Ben boşuna mağazaya gitmiş oldum. Şimdide tatile gideceğim 3 gün yokum. Şort ve fatura bende. Ben ürünü zamanında götürdüğüm halde bana para iadesi yapmadılar. 3 gün sonra gittiğimde hiç sorun çıkarmadan para iadesi yapmalarını istiyorum. Bu mağaza tüketici haklarını öğrensin.

Tugba 297 Okunma

Cevaplar

  • Tugba12 Haziran 2013

    paramı iade edeceklerini söylediler. Benden şortu ve fişi aldılar. Ancak para hala bana iade edilmedi. Bu süre zarfında iki kez mağazaya gittim. Hepsi telefon numaramı alıp beni bilgilendireceklerini söyleyip gönderdi. İş bankasına sordum. Eğer iade edilseymiş beş gün içerisinde kredi kartı hesabıma yansırmış. 80 lira için kendini bu kadar düşürebilen bir marka olamaz. Bir daha asla alışveriş yapmam. Şimdi ben bu kredi kartını kapattım. Geri iade işlemi nasıl olacak

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön