Osman Ç. Teşekkür Mesajı

Şikayetim üzerine LCW firması tarafıma gerekli alakayı göstermiştir. Ürünümün faturası olmadığı halde birebir değişimi sağlanmıştır. Yine aynı sorunu yaşar mıyım bilmiyorum ama müşterilerini mağdur etmemeleri güzel. Öncelikle şikayetvar.com' a, sonrasında da Ankara Gazi Mustafa Kemal Bulvarı LCW şubesi yetkililerine ve çalışanlarına teşekkür ederim.

LCW'den Alıp 1 Kez Giydiğim Ürünü Çöpe Attım.

Osman Ç. |

1 ay önce LCW' den bir kargo pantolon aldım. Dün paçasını yaptırdım ve giydim. İlk defa giydiğim ve daha hiç yıkanmamış olan pantolon akşama çıkmadı. Arabanın koltuğuna otururken arkası olduğu gibi yırtıldı. Üstelik dikiş yerinden filan da değil. Tam ortasında 1 karışlık bir yırtık oluştu. Daha önce de aldığım kargo pantolonun rengi 2 yıkamadan sonra lacivertten griye dönmüştü.

Gerçekten son derece kalitesiz ve kötü kumaşlardan ürettikleri ürünleri maalesef ki daha 2. kez giyemeden çöpe atıyoruz. Genellikle beğenerek aldığım ürünlerin faturalarını elimde tutmam. Bu sebeple ikidir ürünü iadeye götüremiyorum ama bu son. Bir daha LCW' nin önünden bile geçmem.

Etiketler :

Kumaş-Deri vb. Malzeme Ürün İade / Değişim

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Osman Ç.
  22 Şubat
  14:35

  Şikayetim üzerine LCW firması tarafıma gerekli alakayı göstermiştir. Ürünümün faturası olmadığı halde birebir değişimi sağlanmıştır. Yine aynı sorunu yaşar mıyım bilmiyorum ama müşterilerini mağdur etmemeleri güzel. Öncelikle şikayetvar.com' a, sonrasında da Ankara Gazi Mustafa Kemal Bulvarı LCW şubesi yetkililerine ve çalışanlarına teşekkür ederim.

 • 18 Şubat
  08:39

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle marka ve ürünlerimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

  Mağazamızdan almış olduğunuz ürünle ilgili rahatsızlığınızı iletmişsiniz, ürünü satış fişiyle birlikte herhangi bir LC Waikiki Mağazacılık mağazamıza götürerek destek alabilirsiniz. Ürünün satış fişini bulamayacağınızı bildirmişsiniz. Ürünün fişini bulamasanız bile herhangi bir LC Waikiki Mağazacılık mağazamıza götürmeniz halinde, arkadaşlarımız ürünün incelenmesi konusunda gerekli yönlendirmeleri yapacaklardır. Bu konuda mağazalarımızdan destek alabilirsiniz.

  Mağazalarımıza götürülen ürünler üzerinde mağaza personeli tarafından ön inceleme yapılır. Ürünle ilgili hatanın üretimden kaynaklandığı tespit edilebiliyorsa, değişimi o anda mağazada yapılır. Eğer üründeki hatanın üretim ya da kullanım kaynaklı olduğunun tespiti o anda mağazada yapılamadıysa; Ürünler test / tadilata tabi tutulmak üzere merkezimize ilgili birime gönderilir. Ürünler grubuna göre Ürün Teknologları tarafından incelenir. Test sonucuna göre ürünü teslim alan mağazamız tarafından;
  A: Üründe üretim kaynaklı bir problem söz konusu değilse ürün müşterilerimize iade edilir veya isteği doğrultusunda tadilatı mümkün olan ürünler için tadilat hizmeti verilir.
  B: Eğer test sonucuna göre üretim kaynaklı bir problem söz konusuysa ürünün değişimi sağlanır.

  Yukarıdaki saymış olduğumuz nedenlerden dolayı, (ürün/ürünlerin kargoyla merkeze gelmesi, ilgili birim tarafından incelenmesi gibi süreçler için) müşterilerimizden 15 gün süre istemekteyiz.

  Farklı konu ve hususlardaki fikirlerinizi, aşağıda paylaşmış olduğumuz iletişim kanallarıyla bize ulaştırabilir, aktarımlarınızın bizi memnun edeceğinden emin olabilirsiniz.

  Saygı ve sevgilerimizle,
  LC Waikiki Müşteri İlişkileri Departmanı
  Bize ulaşabileceğiniz iletişim bilgileri;
  TEL : 0212 657 55 55
  FAKS : 0212 630 96 08
  E-POSTA : musteri@lcwaikiki.com
  WEB : "www.lcwaikiki.com"
  ADRES: LC Waikiki Mağazacılık Hizmetleri Tic. A.Ş.
  Evren Mah. Gülbahar Cad. No: 96
  34212 Bağcılar / İstanbul