23 Ocak 2014

LCW'den Aldığım Ürün Çabuk Deforme Oldu.

LCW'den 1 yıl önce deri görünümlüğü mont aldım 99 liraya ama sanki tek kullanımlık gibi yapmışlar.1 kış (4 ay) giydim üzerindeki boyalar dökülmeye başladı. Bu yıl giyerken utanıyorum ama bu kadar para verip hemen deforme olması şaşırtıcı. En azından tamiri sağlanması gerekir.

İbrahim 644 Okunma

Cevaplar

 • İbrahim'in Teşekkür Mesajı04 Mart 2014

  sayın lcw yetkilileri bugün sultangazi şubenize mağaza müdürü sayın Mahmut EL-HALABİ'nin daveti üzerine gittim.Kendileri çok içten ve sıcak davrandılar problemin çözümünü sağladılar.LCW camiasına ve özellikle Mahmut Bey'e teşekkürlerimi sunar başarılar dilerim .İbrahim YILDIZ.

 • İbrahim26 Şubat 2014

  Sayın lcw yetkilisi söylediğiniz gibi Sultangazi mağazanıza uğradım .Söylediğiniz gibi fiş olayını problem etmedi oradaki yetkili sorunumuzu gördü ürünü inceledi ve değişmesi gerektiğini söyledi.Fakat şanssızlık buya montun içerisinde bir barkod daha varmış ama biz onu kesmişiz.Barkod dursaydı değiştirirdim dedi çünkü bu ürünün tamiri mümkün değilmiş.Bu konuda yardımınızı bekliyorum.Kendimin ve çocuklarımın kıyafet alışverişlerini sizden yapmaktayım ilk defa bir üründe böyle hata çıktı.Siz değiştirmesenizde biz lcw den alışverişe devam edeceğiz ama sorunumuzu çözerseniz minnettar kalırım.SAYGILARIMLA.ibrahim YILDIZ(şirket telefonunuza ulaşmaya çalıştım fakat cevap verilmedi)

 • LCW Temsilcisi30 Ocak 2014

  Değerli Müşterimiz, Ürünün satış fişini bulamayacağınızı bildirmişsiniz. Ürünün fişini bulamasanız bile herhangi bir LC Waikiki Mağazacılık mağazamıza götürmeniz halinde, arkadaşlarımız ürünün incelenmesi konusunda gerekli yönlendirmeleri yapacaklardır. Bu konuda mağazalarımızdan destek alabilirsiniz. Farklı konu ve hususlardaki fikirlerinizi, aşağıda paylaşmış olduğumuz iletişim kanallarıyla bize ulaştırabilir, aktarımlarınızın bizi memnun edeceğinden emin olabilirsiniz. Saygı ve sevgilerimizle, LC Waikiki Müşteri İlişkileri Departmanı Bize ulaşabileceğiniz iletişim bilgileri; TEL : 0212 657 55 55 FAKS : 0212 630 96 08 E-POSTA: [email protected] WEB : "www.lcwaikiki.com" ADRES: LC Waikiki Mağazacılık Hizmetleri Tic. A.Ş. Evren Mah. Gülbahar Cad. No: 96 34212 Bağcılar / İstanbul

 • İbrahim30 Ocak 2014

  lcw den başka biryerde satılmayan bir ürün için neden fiş istenmekte ayrıca kim 1 yıl boyunca aldığı ürünün fişini saklar maksat cevap vermek olsun işte yazıklar olsun.

 • LCW Temsilcisi23 Ocak 2014

  Değerli Müşterimiz, Öncelikle marka ve ürünlerimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Mağazamızdan almış olduğunuz ürünle ilgili rahatsızlığınızı iletmişsiniz, ürünü satış fişiyle birlikte herhangi bir LC Waikiki Mağazacılık mağazamıza götürerek destek alabilirsiniz. Mağazalarımıza götürülen ürünler üzerinde mağaza personeli tarafından ön inceleme yapılır. Son 2 (iki) yıl içinde üretilmiş ürünler için, üründeki hatanın üretimden kaynaklandığı tespit edilebiliyorsa, değişimi o anda mağazada yapılır. Eğer üründeki hatanın üretim ya da kullanım kaynaklı olduğunun tespiti o anda mağazada yapılamadıysa; Ürünler test / tadilata tabi tutulmak üzere merkezimize ilgili birime gönderilir. Ürünler grubuna göre Ürün Teknologları tarafından incelenir. Test sonucuna göre ürünü teslim alan mağazamız tarafından; A: Üründe üretim kaynaklı bir problem söz konusu değilse ürün müşterilerimize iade edilir veya isteği doğrultusunda tadilatı mümkün olan ürünler için tadilat hizmeti verilir. B: Eğer test sonucuna göre üretim kaynaklı bir problem söz konusuysa ürünün değişimi sağlanır. Yukarıdaki saymış olduğumuz nedenlerden dolayı, (ürün/ürünlerin kargoyla merkeze gelmesi, ilgili birim tarafından incelenmesi gibi süreçler için) müşterilerimizden 15 gün süre istemekteyiz. Farklı konu ve hususlardaki fikirlerinizi, aşağıda paylaşmış olduğumuz iletişim kanallarıyla bize ulaştırabilir, aktarımlarınızın bizi memnun edeceğinden emin olabilirsiniz. Saygı ve sevgilerimizle, LC Waikiki Müşteri İlişkileri Departmanı Bize ulaşabileceğiniz iletişim bilgileri; TEL : 0212 657 55 55 FAKS : 0212 630 96 08 E-POSTA : [email protected] WEB : "www.lcwaikiki.com" ADRES: LC Waikiki Mağazacılık Hizmetleri Tic. A.Ş. Evren Mah. Gülbahar Cad. No: 96 34212 Bağcılar / İstanbul

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön