06 Şubat 2014

LCW'de Güvenlik Önlemi Yok.

26.01.2014 Tarihinde Ankara Pursaklar LCW mağazanıza alışverişe girdim. Saat13:00 ile 13:25 arasında bir çocuk kabanı aldık ve çıktığımızda mağazanın otoparkında arabamın camı kırılıp içerisinden cep telefonu çalınıyor. Bukadar büyük bir firma ve büyük bir mağazanın güvenlik görevlisi olmadığını anlayabilmiş değilim.

Pursaklar LCW mağazası büyük bir mağaza. Buraya insanlar güvenli ve huzurlu bir alışveriş için geliyor. Güvenlik zaafı olduğunu hiç tahmin etmezdim. Bu bence firmanın bir güvenlik zaafiyeti olarak görüyorum. Benim pazar günüm mahvoldu. 3-4 saat polis olay yeri inceleme ekipleri ile uğraşmak zorunda kaldım. LCW'yi güvenlik zaafiyetinden dolayı kınıyorum.

Ahmet 626 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet16 Şubat 2014

    Gerçekten çok güzel bir açıklama Ben sadece kazanmasını bilirim müşterilerimden sadece para kazanmak esaslı bir ticaret anlayışım var. günlük binlerce kişinin alış veriş yaptığı bir yer ben güvenlik görevlisi koyup müşterilerin arabalarını ve değerli eşyalarını koruyamam benim özel mülkümde devletin polisi var gelsin korusun. Gerçekten çok güzel bir açıklama lcw dan da bu beklenirmiş diyorum ve gerçekten çok şaşırdım.

  • Ahmet09 Şubat 2014

    3000-4000 m2 kurumsal bir mağza mağza ve bunun ablemi LCW olacak ve buranın 80-100 araçlık bir oto parkı olacak ve burada güvenlik görevlisi bulunmayacak. Evet benim başıma böyle bir iş geldi ve ben sizlerden herhangi bir zarar tazmini talebinde bulunmuyorum yalnız diğer müşterilerinizinde başına gelmemesi için bir veya 2 güvenlik bulundurmanızda fayda var diye düşünüyorum. Yazınızdan da anladığım kadar Biz sadece kazanmasını biliriz Devletin polisi de bizim mağzamızı korusun diyorsunuz. Polis hiçbir zaman Özel mülkün içini korumakla mükellef değildir. Yerel marketler bile güvenlik görevlisi bulundururken LCW nın kendi güvenliğinizi kendiniz alınız demesi gerçekten çok amatör bir anlayış olarak değerlendiriyorum. Bu düşünce ile Başka müşterilerinizin zarar görmemesi dileğimle diyorum.

  • LCW Temsilcisi06 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, LC Waikiki olarak yaşadığınız olaydan dolayı çok üzgün olduğumuzu ve duygularınızı anladığımızı bilmenizi isteriz. Halka açık her yerde olduğu gibi, LC Waikiki Mağazalarında da kaybolan veya çalınan şahsi eşyalardan, mağazamızın veya herhangi bir kişinin sorumluluğu söz konusu değildir. Kanuni zorunluluğumuz olmamasına rağmen, tüm mağazalarımızda uyarı tabelaları bulundurmakla beraber, mağaza girişlerinde de değerli eşyaların araçta bırakılmaması ile ilgili uyarı yazılarımız yer almaktadır. Ayrıca, mağaza çevresinde resmi ve sivil polisler hafta sonlarında görev yapmaktadırlar. Farklı konu ve hususlardaki fikirlerinizi, aşağıda paylaşmış olduğumuz iletişim kanallarıyla bize ulaştırabilir, aktarımlarınızın bizi memnun edeceğinden emin olabilirsiniz. Saygı ve sevgilerimizle, LC Waikiki Müşteri İlişkileri Departmanı Bize ulaşabileceğiniz iletişim bilgileri; Tel : 0212 657 55 55 Faks : 0212 630 96 08 E-Posta : [email protected] Web : www.lcwaikiki.com Adres : LC Waikiki Mağazacılık Hizmetleri Tic. A.Ş. Evren Mah. Gülbahar Cad. No:96 PK: 34212 Güneşli - Bağcılar / İstanbul

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön