17 Mart 2015

LCW'den Aldığım Ürünün Fermuarı Kırıldı.

109 TL'ye aldığım kabanımın 1 ay bile geçmeden fermuarı kırıldı. İlk önce müracaat ettiğimde Elbistan şubesi yapacak bir şey yok dedi. Israrlarım sonucu 22 Şubat'ta tamire gönderdim. Bu seferde 15 gün olan tamir süresi olan kaban 25 gündür gelmedi. 3 defa Afşin ilçesinden Elbistan'a gittim. İstanbul'dan haber gelmedi diye beni baştan savdılar. 10 liralık tamir bana 60-70 liraya mal oldu.

En son uğradığımda hatalarını telefi için evime göndereceklerini söylediler. Bu gün (16.03.2015) arayıp şubeden almamı söylediler. Rengini beğenmediği için ürün değiştiren bir bayana şahit olduğum LCW'de beni böyle mağdur etmeleri hiç yakışık almadı. Afşin'den sırf alışveriş için Elbistan LCW şubesini kınıyorum.

Nevzat 498 Okunma

Cevaplar

  • Nevzat19 Mart 2015

    Kimse beni aramadı ve bilgi vermedi. Yine sorumsuzluk örneği. Birbirlerinden haberi olmayan bir işletme... Müşteri saygısı hiç yok.

  • LCW Temsilcisi19 Mart 2015

    Merhaba Sayın Şikayetvar.com, Müşterimizle görüşülüp, konu hakkında bilgi verildi. Saygılarımızla. LC Waikiki Müşteri İlişkileri

  • Nevzat16 Mart 2015

    Şikayetim btmeden karakter tükendi. Sorumsuz LCW Elbistan şubesi müdürünü ve onları kontrolde yetersiz kalan LCW firmasını şiddetle kınıyorum. Bir daha alışveriş yapmayacağım ve çevremi engelleyeceğim...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön