15 Mayıs
#11975800

LCW'de Personelin Saygısızlığı!

11.05.2019 tarihinde Zonguldak merkez LCW şubenizde kardeşim ile beraber alışveriş yapmak için kız çocuk reyonuna çıktık. Saat 16.30 16.45 arasında daha önce baktığım elbisenin fiyatında artış olduğunu fark ettim. Kardeşimle sohbetimiz esnasında fiyatının 50 TL olduğunu ancak arttığını söyledim. Kendide soru sorulmamasına rağmen gayet saygısız ve yüksek bir sesle E*** isimli satış danışmanınız hanımefendi o ürün geldiğinden beri aynı fiyat siz yanlış biliyorsunuz diye azarlamaya başladı.


Ne olduğunu anlayamadan gayet sakin bir şekilde hayır gecen hafta baktığımda fiyat bu değildi eminim dedim ancak dinlemeden arkasını dönüp giderek hala azarlar şekilde konuşarak hayır hayır siz yanlış biliyorsunuz diye saygısız tutumuna devam etti.


Asansör kapısında beklerken siz bana bu şekilde bağıramazsiniz size danışmadım diyelim yanılıyorum bu şekilde konuşma hakkınız yok dedim kendisi bu sefer ürün bakmak için cihaz karşısına geçti diğer müşteriler içinde hala söylenerek başka müşterileri etkiliyor demeye devam etti.


Mağazanın müdürü V*** beyi bulamadım sorumlu olduğunu söyleyen F*** beye durumu izah ettim kamera kayıtlarını incelemesini ve sesli olduğunu söylenmesi üzerine hemen bakılmasını rica ettim.


Benim kardeşimle konuşma kaba bir üslupla karışması ve kendini diğer müşterileri etkiliyorsun diyerek savunması LCW markanıza hiç yakışmıyor.


Senelerdir sizden alışveriş yapan biri olarak ilk defa bir personelden gereksiz şekilde azar yemek kabul edilir bir şey değil. Eğer konuşma sonunda kusura bakmayın yükselmek istemedim yanlış anladınız deseydi, konu uzamazdı. Lütfen gerekli incelemeyi yapın bir daha aynı durumu yasamamak ümidiyle.

Zeliha Zeliha 587 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • LCW Temsilcisi15 Mayıs

    Değerli Müşterimiz, Mağazamızda yaşadığınızı belirttiğiniz rahatsızlıktan ötürü üzgün olduğumuzu belirtir, konuyu tarafımıza ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Konuyla ilgili şirket bünyemizde gerekli inceleme ve müdahaleler yapılacaktır. Farklı konu ve hususlardaki fikirlerinizi, aşağıda paylaşmış olduğumuz iletişim kanallarıyla bize ulaştırabilir, aktarımlarınızın bizi memnun edeceğinden emin olabilirsiniz. Saygı ve sevgilerimizle, LC Waikiki Müşteri İlişkileri Departmanı Bize ulaşabileceğiniz iletişim bilgileri; TEL : 0212 657 55 55 FAKS : 0212 630 96 08 E-POSTA: [email protected] WEB : "www.lcwaikiki.com" ADRES: LC Waikiki Mağazacılık Hizmetleri Tic. A.Ş. 15 Temmuz Mah. Gülbahar Cad. No: 41 34212 Bağcılar / İstanbul

Ziyaretçi Yorumları