06 Aralık 2018
Yorum Yap
#11260180

LCW'de Müşteri Memnuniyetsizliği

LCW mağazaürün değişimi yapılacakken beden olmamasından dolayı talep etmek isteğimize, talep sistemi bozuk; hediye karta yükleme yapmak istediğimizde, hediye kart sistemi bozuk. Çağrı merkezi elemanları ile mağazadaki elemanların bilgileri ve iletişimi yok denecek kadar az. Kısacası müşteri memnuniyeti kötü. LCW markasını bir daha asla tercih etmeyeceğim ve yakınlarıma da alışveriş yapmamalarını önereceğim.

Zuhal Zuhal 912 Okunma

Cevaplar

  • Zuhal06 Aralık 2018

    Teşekkürler, gerek kalmadı bir daha asla tercih edilen bir marka olamayacaksınız. Kalite standartlarınızı iyileştirmenizi, personelinizi tüm konularda eğiterek daha iyi bir ekip olabilmeniz dileğiyle. Saygılarımla.

  • LCW Temsilcisi06 Aralık 2018

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle marka ve ürünlerimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Aktardığınız konunun hangi mağazamızda yaşandığını iletmeniz halinde gerekli inceleme tarafımızdan sağlanacaktır. Farklı konu ve hususlardaki fikirlerinizi, aşağıda paylaşmış olduğumuz iletişim kanallarıyla bize ulaştırabilir, aktarımlarınızın bizi memnun edeceğinden emin olabilirsiniz. Saygı ve sevgilerimizle, LC Waikiki Müşteri İlişkileri Departmanı Bize ulaşabileceğiniz iletişim bilgileri; TEL : 0212 657 55 55 FAKS : 0212 630 96 08 E-POSTA: [email protected] WEB : "www.lcwaikiki.com" ADRES: LC Waikiki Mağazacılık Hizmetleri Tic. A.Ş. 15 Temmuz Mah. Gülbahar Cad. No: 41 34212 Bağcılar / İstanbul

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler