17 Nisan
Yorum Yap
#11856217

LCW Yanlış Bilgi Veren Temsilciler

1904031322013 numaralı siparişim 03 Nisan tarihinden beri temin edilememekte. Firma içinde bu tür durumlar olabilir ürün kayıp olabilir, kargo firması gönderi numarası oluşturamaya bilir, aktarma şubesine takılabilir, tedarik edilemeyebilir vb. sipariş hakkında bilgi almak için mesaj attığım da 12 Nisan cuma MNG Kargo'ya teslim edildi MNG Kargo'nun takip bilgilerini aktarmasını bekliyoruz dediler. Kargoya teslim edilen üründe en geç 24 saatte gönderi kodu oluşur! Çağrı merkezini aradım ürün kargoya hiç teslim edilmemiş depo da hazırlanıyor bilgisi verildi. 16 Nisan Aras Kargo'ya teslim edildi kargo takip bilgilerini aktarılması bekleniyor dendi.


Çağrı merkezini aradım N*** hanım ürün kargolanmamış depoda dedi. İptal edin dedim iptal işlemi sağlayamıyoruz bilgisi vererek bugün gün içinde kargoya verilerek gönderi numarası iletilir dendi. Kesin bilgi mi N*** hanım dedim evet dedi. Ancak sipariş halen kargoya verilmemiş. Müşteriyi sinirlendirmek tam da bu sanırım! İptal edin, edemeyiz! Kargoya verin, gün içinde verilecek! Bir kere müşteriye yanıltıcı maillerle bilgi iletiyorsunuz bu da temsilcilerinizin bilgi eksikliğinden, müşterinin içinin rahat etmesi için hiçbir işlem yapılmıyor. Sanırım sirkülasyonu fazla olan çağrı merkezi müşteri temsilcilerine eğitimi tam vermeden masa başına alıp müşteriyi oyalayın diyorlar.

Miray Miray 330 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Miray18 Nisan

    Ne müşteri temsilcileri, ne şikayetvar.com a bakan ekip konuşmasında akıcı değil. Siz özgüvenli konuşmazsanız müşterinin size güveni neden olsun. Siz müşteriye net bilgi veremezseniz müşteri neden size inansın.

  • Miray18 Nisan

    Sorun halen çözülmedi bu firmada işler yavaş yürüyor. Ya da para işletmek işlerine geliyor...

  • LCW Temsilcisi17 Nisan

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle marka ve ürünlerimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Aktardığınız konuyu değerlendirmeye aldık. Konu hakkında en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz. Saygılarımızla. LC Waikiki Müşteri İlişkileri

Ziyaretçi Yorumları