02 Eylül 2013 #1986642

LCW Ürünlerde Delinme Oluyor!

Aldığımız LCWaikiki ürünlerinde çok uzun süredir aynı sorunları yaşıyoruz. Yani bu aldığımız 1-2 ürün için değil kaç aydır aldığımız ürünlerde hep aynı. Sorun nedir ona gelelim. Sorun şu, mesela bir tane tişört aldık. 1-2 kere yıkıyoruz sonra bir bakıyorum böyle kumaşın üstünde ufak ufak delikler.


Hani sanki içindeki ipi çürümüş gibi. Bunu bir çok kere yaşadık tişörttede, gömlektede. Bu kesinlikle bizim bir yere takma v. s gibi bir şey değil çünkü aldığımız her üründe bu sorunla karşılaşıyoruz.


Acaba bu tek bizde mi var diye merak ettim. Çevremizde başka LCW'den alış veriş yapan insanlarada sordum onlarda da aynı şikayet var. Sağolsun geri iade alıyorlar ama biz artık geri iade yapmaktan utanır olduk.

Furkan 907 Okunma

Cevaplar

  • Furkan04 Eylül 2013

    Yahu Anlamıyorum Koskoca LCW'nin yorumları hep aynı 1-2 satır değiştiriliyor gerisi kopyala yapıstır nedir bu ? Hayır insanlarla dalgamı geçiyorsunuz ? Paylaşmış olduğunuz konuyu ilgili birimlerimize aktararak, değerlendirmeye alıyoruz. Değerlendirmeye alındıgına dair işleme alındıgına dair bir kanıt var mı ? Lütfen ya biraz gerçekçi olalım .

  • LCW Temsilcisi02 Eylül 2013

    Öncelikle marka ve ürünlerimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Değerli Müşterimiz, Kıymetli fikir ve önerilerinizi bizimle paylaştığınız için çok teşekkür ederiz. Paylaşmış olduğunuz konuyu ilgili birimlerimize aktararak, değerlendirmeye alıyoruz. Mağazamızdan almış olduğunuz ürünle ilgili rahatsızlığınızı iletmişsiniz, ürünü satış fişiyle birlikte herhangi bir LC Waikiki Mağazacılık mağazamıza götürerek destek alabilirsiniz. Mağazalarımıza götürülen ürünler üzerinde mağaza personeli tarafından ön inceleme yapılır. Son 2 (iki) yıl içinde üretilmiş ürünler için, üründeki hatanın üretimden kaynaklandığı tespit edilebiliyorsa, değişimi o anda mağazada yapılır. Eğer üründeki hatanın üretim ya da kullanım kaynaklı olduğunun tespiti o anda mağazada yapılamadıysa; Ürünler test / tadilata tabi tutulmak üzere merkezimize ilgili birime gönderilir. Ürünler grubuna göre Ürün Teknologları tarafından incelenir. Test sonucuna göre ürünü teslim alan mağazamız tarafından; A: Üründe üretim kaynaklı bir problem söz konusu değilse ürün müşterilerimize iade edilir veya isteği doğrultusunda tadilatı mümkün olan ürünler için tadilat hizmeti verilir. B: Eğer test sonucuna göre üretim kaynaklı bir problem söz konusuysa ürünün değişimi sağlanır. Yukarıdaki saymış olduğumuz nedenlerden dolayı, (ürün/ürünlerin kargoyla merkeze gelmesi, ilgili birim tarafından incelenmesi gibi süreçler için) müşterilerimizden 15 gün süre istemekteyiz. Farklı konu ve hususlardaki fikirlerinizi, aşağıda paylaşmış olduğumuz iletişim kanallarıyla bize ulaştırabilir, aktarımlarınızın bizi memnun edeceğinden emin olabilirsiniz. Saygı ve sevgilerimizle, LC Waikiki Müşteri İlişkileri Departmanı Bize ulaşabileceğiniz iletişim bilgileri; TEL : 0212 657 55 55 FAKS : 0212 630 96 08 E-POSTA: [email protected] WEB : "www.lcwaikiki.com" ADRES: LC Waikiki Mağazacılık Hizmetleri Tic. A.Ş. Evren Mah. Gülbahar Cad. No: 96 34212 Bağcılar / İstanbul

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön