11 Aralık 2013

LCW Sorunumla İlgili Bana Dönüş Yapmadı!

Bir önceki şikayetimle ilgili görüşmek için LCW firmanıza gerek telefonla, gerek e-postayla not bıraktım ve defaadle konuyla ilgili en yetkili kişinin bana ulaşmasını istedim fakat bir ses yok. Mağazanızın daimi müşterilerinden biriydim. Online mağazanızdan da sürekli alışveriş yapardım fakat 25. 10. 2013 tarihinden beri ne online sitenize nede mağazanıza adım atmadım. Bu hadiseyi çevremdekilere de anlatıyorum. Bu firmaya bu duyarsızlık hiç yakışmadı.

Ebru 180 Okunma

Cevaplar

 • Ebru02 Ocak 2014

  kesinlikle artık sizin mağazanızdan alışveriş yapmayacağım ve tüm arkadaşlarıma engel olacağım!

 • Ebru19 Aralık 2013

  nekadar ciddiyetsiz bir personelle çalışııyor anlayamıyorum! yazık

 • Ebru11 Aralık 2013

  ya bana otomatik mesajı kopyalayıp gönderiyosunuz ne ciiddiyetsizliktir anlamadım. bu konuda muhattabım bi personel değil yönetici olmalı!

 • LCW Temsilcisi11 Aralık 2013

  Değerli Müşterimiz, Bu konuyla ilgili daha öncede belirttiğimiz üzere, halka açık her yerde olduğu gibi, LC Waikiki Mağazalarında da kaybolan veya çalınan şahsi eşyalardan, mağazamızın veya herhangi bir kişinin sorumluluğu söz konusu değildir. Kanuni zorunluluğumuz olmamasına rağmen, tüm mağazalarımızda uyarı tabelaları bulunmaktadır. Ayrıca, bazı mağazalarımızda da kamera sistemi uygulamasına başlanmıştır. Farklı konu ve hususlardaki fikirlerinizi, aşağıda paylaşmış olduğumuz iletişim kanallarıyla bize ulaştırabilir, aktarımlarınızın bizi memnun edeceğinden emin olabilirsiniz. Saygı ve sevgilerimizle, LC Waikiki Müşteri İlişkileri Departmanı Bize ulaşabileceğiniz iletişim bilgileri; Tel : 0212 657 55 55 Faks : 0212 630 96 08 E-Posta : [email protected] Web : www.lcwaikiki.com Adres : LC Waikiki Mağazacılık Hizmetleri Tic. A.Ş. Evren Mah. Gülbahar Cad. No:96 PK: 34212 Güneşli - Bağcılar / İstanbul

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön