09 Eylül 2016

LCW Saygısız Personel

LCW'den internet alışverişi yaptım siparişimi verirken 8 taksit tutarını seçip alışverişi
tamamladım. Ürünlerimi teslim aldım. İade mi yaptım. Daha sonra ekstremi incelerken kredi kartıma tutarın 8 taksit değil de, tek taksit olarak yansıtıldığını gördüm. Call centerınızı arayıp durumu aktardığımda, siparişi aldığımı iademi yaptığı ve bu yüzden herhangi bir işlem yapamayacağımı sistemsel bir hatada olsa bunu benim kontrol etmem gerektiğini sorumluluğun bana ait olduğunu söyledi.


On binlerce müşterisi olduğunu ve bunu tek tek kontrol edemeyeceklerini söyledi. Ben sistemsel hata yüzünden 8 taksit vade farkı vererek ödemek istediğim alışverişimi benim hatam olarak değerlendirilerek tek taksit ödemek zorunda bırakıldım. Aynı zamanda müşteri temsilcisinin üst yetkiliye aktarmasını istediğimde üst yetkilimiz yok, ben üst yetkiliyim, üst yetkilim öğle tatilinde gibi yorumlar aldım.

Gamze 200 Okunma

Cevaplar

  • LCW Temsilcisi09 Eylül 2016

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle marka ve ürünlerimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Aktardığınız konuyu değerlendirmeye aldık. Konu hakkında en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz. Saygılarımızla. LC Waikiki Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön