13 Şubat 2013

LCW Personelin Tutumu Rahatsız Etti!

11. 02. 2013 tarihinde uşak migros avm içerisindeki lcw ya gittim kaban denemek için girdiğimde kabinde denenmeyeceğini biliyorum fakat eşyalarımı aşmıştım tek başıma olduğum için ki hafta içi olduğundan kimse yoktu hiç bir müşteriyi kaban gibi dışarda da denenebilecek bir ürün için bekletmedim.

Fakat satış elemanlarından bir bayanın bana karşı tutumunu beğenmedim. kovar gibi çıkarması orda diğer müşterilerin önünde benimle konuşma tarzını. böyle iyi bir markanın böyle deneyimsiz elemanlarla çalışmasından hoşnut olmadım. çalışan elemanın saygı, konuşma tarzı ve hizmetinden şikayetçiyim daha sonra kusura bakmayın diye geri adım atmasına rağmen insanların içinde ki tutum kesinlikle yanlış.

Gamze 366 Okunma

Cevaplar

  • LCW Temsilcisi13 Şubat 2013

    Merhaba, Öncelikle marka ve ürünlerimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Mağazamızda yaşadığınızı belirttiğiniz rahatsızlıktan ötürü üzgün olduğumuzu belirtir, konuyu tarafımıza ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Konuyla ilgili şirket bünyemizde gerekli inceleme ve müdahaleler yapılacaktır. Görüş ve önerilerinizi aşağıdaki iletişim kanalları ile bize ulaştırabileceğinizi hatırlatır, bu iletişimden memnuniyet duyacağımızı bilmenizi isteriz. Saygı ve sevgilerimizle, LC Waikiki Müşteri İlişkileri Departmanı Bize ulaşabileceğiniz iletişim bilgileri; Tel : 0212 657 55 55 Faks : 0212 630 96 08 E-Posta : [email protected] Web : www.lcwaikiki.com Adres : LC Waikiki Mağazacılık Hizmetleri Tic. A.Ş. Evren Mah. Gülbahar Cad. No:96 PK: 34212 Güneşli - Bağcılar / İstanbul

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön