23 Ocak 2014 #2252616

LCW Personeli Kaba Davranıyor

LCWaikiki Avcılar Şubesi'nden dün alışveriş yaptım. Ancak yapıp yapacağıma pişman oldum. Aldığım ürünün etiketinde fiyat 14,99 TL yazarken, kasaya geldiğimde fiyat 24,99 dediler ama etiket fiyatı bu değil dedim. Kasiyer müdürünü çağırdı. Müdürünün bana verdiği yanıt ise, "personele yanlış takmıştır ya da senin etiketi değiştirmediğini nereden bileyim, ister al ister alma" diyerek şahsıma hakarette bulundu.


Ben dolandırıcı değilim ki etiket değiştireyim. Mağazanızda muhakkak güvenlik kameraları vardır. Durum tespiti yapılmasını istiyorum. Eğer ben etiketi değiştirmişsem siz benden davacı olun. Benle ilgisi yoksa gereğini yapıp bana dönüş sağlamanızı rica ediyorum.

Tülin 719 Okunma

Cevaplar

  • LCW Temsilcisi29 Ocak 2014

    Merhaba Sayın Şikayetvar.com, Müşterimizle iletişim sağlanmıştır. Saygılarımızla. LC Waikiki Müşteri İlişkileri

  • LCW Temsilcisi27 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle marka ve ürünlerimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. İletmiş olduğunuz iletişim bilginizden tarafınıza ulaşamadık. Aktardığınız konuyla ilgili sizinle görüşmek isteriz. Size ulaşabileceğimiz bir telefon numarası vermeniz ve bu numaradan hangi saatlerde size ulaşabileceğimizi bildirmeniz halinde iletişime geçiyor olacağız. Bizimle paylaştığınız her türlü bilgi ve düşüncenin, kalite standartlarımıza sağlayacağı katkıdan dolayı çok önemli olduğunu düşünüyoruz. Farklı konu ve hususlardaki fikirlerinizi, aşağıda paylaşmış olduğumuz iletişim kanallarıyla bize ulaştırabilir, aktarımlarınızın bizi memnun edeceğinden emin olabilirsiniz. Saygı ve sevgilerimizle, LC Waikiki Müşteri İlişkileri Departmanı Bize ulaşabileceğiniz iletişim bilgileri; Tel : 0212 657 55 55 - 7 Faks : 0212 630 96 08 E-Posta : [email protected] Web : www.lcwaikiki.com Adres : LC Waikiki Mağazacılık Hizmetleri Tic. A.Ş. Evren Mah. Gülbahar Cad. No:96 PK: 34212 Güneşli - Bağcılar / İstanbul

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön