05 Şubat 2014 #2276704

LCW Personeli Kaba Davranıyor

Ankara Kentpark LCW bir daha asla uğramayacağım yer. Gerçekten personelde nezaket yok. Tecrübesiz. Nasıl davranması gerektiğini bilmiyor. Müşteriye hırsız gibi davranmak nedir? Yaklaşık 5 parça alışveriş yaptım haliyle çok şey denedim ama bir denerken kabine girmedikleri kaldı.


Kapıda nöbet tuttular. Artık rahatsız olduğumu ve neden çevremde fısıldaşarak konuştuklarını sordum. Aldığım cevap görevim bu benim oldu. Bir de hepsi sanki müdür. Kendilerine bu güven nedir anlamadım sanırım sıkı bir denetleme yok. Eğer hala aynı davranış sergilenirse tüm arkadaş çevreme ve tanıdıklarıma uğramamaları için tavsiye vereceğim.

Kezban 189 Okunma

Cevaplar

  • LCW Temsilcisi05 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle marka ve ürünlerimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Mağazamızda yaşadığınızı belirttiğiniz rahatsızlıktan ötürü üzgün olduğumuzu belirtir, konuyu tarafımıza ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Konuyla ilgili şirket bünyemizde gerekli inceleme ve müdahaleler yapılacaktır. Farklı konu ve hususlardaki fikirlerinizi, aşağıda paylaşmış olduğumuz iletişim kanallarıyla bize ulaştırabilir, aktarımlarınızın bizi memnun edeceğinden emin olabilirsiniz. Saygı ve sevgilerimizle, LC Waikiki Müşteri İlişkileri Departmanı Bize ulaşabileceğiniz iletişim bilgileri; Tel : 0212 657 55 55 Faks : 0212 630 96 08 E-Posta : [email protected] Web : www.lcwaikiki.com Adres : LC Waikiki Mağazacılık Hizmetleri Tic. A.Ş. Evren Mah. Gülbahar Cad. No:96 PK: 34212 Güneşli - Bağcılar / İstanbul

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön