05 Şubat 2014 #2276666

LCW Personeli Kaba Davranıyor

Ankara Kentpark LCW normal her mağazada yaptığımı yaparak alışveriş yapıyordum ama bu mağazada bu sorun oldu. Ablalarımla kıyafet denerken 2 personel benim onları görmediğimi sanarak bizim hakkımızda bize bakarak konuşmaya başladılar. Önce tesadüftür dedim geçtim. Daha sonra ablamın kıyafet denemesini beklerken birisi benim başımda dikilmeye başladı. Sanki bir şey çalıp kaçacakmışım gibi.


Neyse buda tesadüftür dedim ve geçtim.ama sonra başka bir personelde bizim yakınlarımızda bir şeyler yapıyormuş gibi yapıp bizi inceleyince ablam sinirlendi. Gidip sorun ne dediğimizde ve onlara sizi şikayet edeceğiz dediğimizde ben zaten müdürüm deyip sözü umrumda değilsinize getirmeleri son nokta zaten.

Hilal 254 Okunma

Cevaplar

  • LCW Temsilcisi05 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle marka ve ürünlerimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Mağazamızda yaşadığınızı belirttiğiniz rahatsızlıktan ötürü üzgün olduğumuzu belirtir, konuyu tarafımıza ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Konuyla ilgili şirket bünyemizde gerekli inceleme ve müdahaleler yapılacaktır. Farklı konu ve hususlardaki fikirlerinizi, aşağıda paylaşmış olduğumuz iletişim kanallarıyla bize ulaştırabilir, aktarımlarınızın bizi memnun edeceğinden emin olabilirsiniz. Saygı ve sevgilerimizle, LC Waikiki Müşteri İlişkileri Departmanı Bize ulaşabileceğiniz iletişim bilgileri; Tel : 0212 657 55 55 Faks : 0212 630 96 08 E-Posta : [email protected] Web : www.lcwaikiki.com Adres : LC Waikiki Mağazacılık Hizmetleri Tic. A.Ş. Evren Mah. Gülbahar Cad. No:96 PK: 34212 Güneşli - Bağcılar / İstanbul

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön