27 Ocak 2014

LCW Personele Kötü Davranıyor

25 Ocak günü Marmara Park LC Waikiki mağazasında eşimle birlikte çocuğuma alışveriş yapıyorduk. Eşim çocuğumuza kazak almış kabinlerde denettiriyordu. Bende yoruldum diye oturdum. Kabinde duran bir çalışan elbiseleri düzenlerken mavi gömlekli anladığım kadarıyla onun üstü olan yaka kartında D*** yazıyordu, M*** isimli personele bir şey söyledi fakat sanıyorum ki çocuk kızın söylediğini duymadı.

Ardından duydun mu beni git sen al ben burdayım diye bağırarak çocuğu aşağılar tarzda konuştu. Açıkçası benim bile neredeyse yüzüm kızardı. Hemen kafamı çevirdim oralı olmadım çocuk utanmasın diye. Üst düzey çalışanlar personellere karşı biraz daha düzgün davranmalı, bunu eğitmelisiniz.

Hasan 589 Okunma

Cevaplar

  • LCW Temsilcisi27 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle marka ve ürünlerimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Mağazamızda yaşadığınızı belirttiğiniz rahatsızlıktan ötürü üzgün olduğumuzu belirtir, konuyu tarafımıza ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Konuyla ilgili şirket bünyemizde gerekli inceleme ve müdahaleler yapılacaktır. Farklı konu ve hususlardaki fikirlerinizi, aşağıda paylaşmış olduğumuz iletişim kanallarıyla bize ulaştırabilir, aktarımlarınızın bizi memnun edeceğinden emin olabilirsiniz. Saygı ve sevgilerimizle, LC Waikiki Müşteri İlişkileri Departmanı Bize ulaşabileceğiniz iletişim bilgileri; Tel : 0212 657 55 55 Faks : 0212 630 96 08 E-Posta : [email protected] Web : www.lcwaikiki.com Adres : LC Waikiki Mağazacılık Hizmetleri Tic. A.Ş. Evren Mah. Gülbahar Cad. No:96 PK: 34212 Güneşli - Bağcılar / İstanbul

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön