05 Haziran 2014

LCW Personel Davranışı

Benim sizlerden isteğim şu lütfen İzmir Çiğli Kipa LCW müdürleri yardımcıları ve İzmir Karşıyaka çarşı müdürleri ve yardımcılarını denetlemeniz ikazda bulunmanız olacak. Asla kimsenin ekmeği ile oynamak istemem ama bu kadro olduğu sürece ben LCW'den alışveriş yapmak istemiyorum.

Çok kötü muamele görüyoruz ki tek şikayetçi de ben değilim emin olun lütfen İzmir'deki LCW mağazalarının çalışan kadrosunu ele alın. Güler yüzlü elemanlarla iş yapın eminim potansiyeliniz daha da artacaktır. Özellikle Çiğli Kipa LCW kadrosundan şikayetçiyim. Gereğini yapacağınızı ümit ediyorum.

Melahat 718 Okunma

Cevaplar

  • LCW Temsilcisi05 Haziran 2014

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle marka ve ürünlerimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Mağazamızda yaşadığınızı belirttiğiniz rahatsızlıktan ötürü üzgün olduğumuzu belirtir, konuyu tarafımıza ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Konuyla ilgili şirket bünyemizde gerekli inceleme ve müdahaleler yapılacaktır. Farklı konu ve hususlardaki fikirlerinizi, aşağıda paylaşmış olduğumuz iletişim kanallarıyla bize ulaştırabilir, aktarımlarınızın bizi memnun edeceğinden emin olabilirsiniz. Saygı ve sevgilerimizle, LC Waikiki Müşteri İlişkileri Departmanı Bize ulaşabileceğiniz iletişim bilgileri; Tel : 0212 657 55 55 Faks : 0212 630 96 08 E-Posta : [email protected] Web : www.lcwaikiki.com Adres : LC Waikiki Mağazacılık Hizmetleri Tic. A.Ş. Evren Mah. Gülbahar Cad. No:96 PK: 34212 Güneşli - Bağcılar / İstanbul

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön