10 Temmuz
#12250188

LCW Para Üstü Olarak Kalan Kuruşlar!

Ben bu akşam bir mağazanızdan ürün aldım aldığım ürün tutarını nakit olarak ödedim aldığım ürünlerin tutarları her zaman kusurlu oluyor çoğu zaman kasiyerler yuvarlak rakam alıyorlar, bu kalan para üstleri (1 2 kuruş olarak sizde mi kalıyor? )


Eğer öyleyse kalan kuruşları bir sorumluluk projesi olarak bir yerlerde değerlendirmeniz mümkün olabilir , çünkü mağaza sayınız çok fazla olduğu için totalde toplandığı zaman hatırı sayılır bir meblağ olduğunu düşünüyorum.


Eğer bu konuyu ArGe bölümünüz ile görüşüp ciddiye alırsınız bir müşteri olarak memnuniyetimizin daha da artacağını büyük bir samimiyetle bildirmek isterim.

Duygu Duygu 1.001 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • LCW Temsilcisi11 Temmuz

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle marka ve ürünlerimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Aktardığınız konunun hangi mağazamızda yaşandığını iletmeniz halinde gerekli inceleme tarafımızdan sağlanacaktır. Farklı konu ve hususlardaki fikirlerinizi, aşağıda paylaşmış olduğumuz iletişim kanallarıyla bize ulaştırabilir, aktarımlarınızın bizi memnun edeceğinden emin olabilirsiniz. Saygı ve sevgilerimizle, LC Waikiki Müşteri İlişkileri Departmanı Bize ulaşabileceğiniz iletişim bilgileri; TEL : 0212 657 55 55 FAKS : 0212 630 96 08 E-POSTA: [email protected] WEB : "www.lcwaikiki.com" ADRES: LC Waikiki Mağazacılık Hizmetleri Tic. A.Ş. 15 Temmuz Mah. Gülbahar Cad. No: 41 34212 Bağcılar / İstanbul

Ziyaretçi Yorumları