14 Temmuz 2014

LCW Pantolonun Değişimini Yapmadı

LCW Aksaray mağazanızdan alışveriş yapmış olduğum pantolonun evde tekrar deneme yaptığımda hafif bol olduğunu gördüm ve rahatsız oldum. Ürünü mağazanıza götürdüm ve paçası yapılmış diye iade alınmadı. Benim anlamadığım bu paçayı o mağaza kendisi yaptırdı ve bana bahane olarak paça yapılmış diyorlar.

Mağaza sorumlusu i** beye kadar çıktım ama sorunumu çözmek değil bana izahat ve nasihat vermekle yetindi. Ben bütün arkadaşlarımı ve dostlarımı güvenli olduğu için LCW'yı tercih ettiriyorum ve böyle bir sorun ile karşılaştığımda inanın pazardan alışveriş yapsam bundan daha iyi karşılanır ve değişim yapılırdı. Sorunumun en kısa süre içinde çözülmesini istiyorum.

İsa 2.688 Okunma

Cevaplar

  • LCW Temsilcisi14 Temmuz 2014

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle marka ve ürünlerimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. LC Waikiki olarak, sizlerden aldığımız geri dönüşlerle kendimizi geliştirirken, temel ilkemiz olan "modayı ve kaliteyi en iyi hizmet anlayışıyla sunabilmeyi" hedeflediğimizi bilmenizi isteriz. Ürün iade ve değişim istekleri “4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun” esas alınarak aşağıdaki kriterler dahilinde tüm LC Waikiki Mağazacılık mağazalarında yapılmaktadır. Kanunen mağazalardan satılan ürünlerde eğer bir üretim hatası bulunmuyorsa (ayıplı mal değilse) değişim / iade zorunlu değildir. Buna rağmen LC Waikiki' lerde 30 güne kadar fiş veya fatura ibrazı ile kullanılmamış ürünlerde değişim / iade konusunda destek olmaktayız. Ürününüzle ilgili olarak, "tadilat" görmüş olmasından ve ayıplı mal kapsamına girmemesinden dolayı değişim / iade konusunda yardımcı olamamaktayız. Farklı konu ve hususlardaki fikirlerinizi, aşağıda paylaşmış olduğumuz iletişim kanallarıyla bize ulaştırabilir, aktarımlarınızın bizi memnun edeceğinden emin olabilirsiniz. Saygı ve sevgilerimizle, LC Waikiki Müşteri İlişkileri Departmanı Bize ulaşabileceğiniz iletişim bilgileri; TEL : 0212 657 55 55 FAKS : 0212 630 96 08 E-POSTA: [email protected] WEB : www.lcwaikiki.com ADRES: LC Waikiki Mağazacılık Hizmetleri Tic. A.Ş. Evren Mah. Gülbahar Cad. No: 96 34212 Bağcılar / İstanbul

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön