19 Ocak
Yorum Yap
#10037224

LCW Oluşturamadığı Siparişin Ücretini 10 Günde İade Edemedi!

www.lcwaikiki.com'dan 09.01.2018 tarihinde alışveriş yapmak istedim. Siparişin ödeme aşamasında problem oldu ve siparişim tamamlanamadı. Ama bankadan paranın kredi kartımdan çekildiğini gördüm. Hemen LCW müşteri hizmetlerini aradım. 7 iş günü içerisinde iadenin gerçekleştirileceğini söylediler. Bugün 9. iş günü.


17.01.2018'de tekrar mail attım. 18.01.2018 'de bankaya iadenin yapıldığını söylediler. Bankaya sordum banka herhangi bir iade görünmediğini söyledi. Tekrar müşteri hizmetlerini aradım. Bana iadenin yapılıp yapılmadığını bilgisini değil bununla ilgili mail atıldığı bilgisini verdiler, sanki bilmiyormuşum gibi. Olmayan siparişin iadesini bu kadar zamanda yapamıyorsanız bu işi bırakın. Çünkü hak etmediğiniz paraları işletiyorsunuz hakkımı helal etmiyorum.

Hatice 4.168 Okunma

Cevaplar

  • Hatice20 Ocak

    Buraya şikayet yazmasam daha ne kadar bekleyecektim acaba? Bu şikayetimi keşke bir telefonla müşteri hizmetlerinizden halledebilseydim. Müşteri hizmetleri personelinizin kalitesini artirmanizi öneririm. Onları iyi egitin lütfen.

  • LCW Temsilcisi19 Ocak

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle marka ve ürünlerimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Aktardığınız konuyu değerlendirmeye aldık. Konu hakkında en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz. Saygılarımızla. LC Waikiki Müşteri İlişkileri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler