06 Mayıs 2013 #1779926

LCW Monta Red Cevabı!

Montu aldığım yer kütahya merkez mağzası ve numarası 8****77 tarih 06. 04. 2013 montun giydiğim zaman fermuarın kenarındaki kısa dikili bezi fermuara kıstırıyor bu montu mağazaya götürdüm firmaya inceleme için gönderilip sonucu size telefonla bildireceğiz dediler ve öyle yaptılar sizden montun red cevabı geldiğini söylediler.


Sizler büyük bi firmasınız hangi gerekçe ile montun değişimi ve ve iadesini red cevabı verdiniz anlamış değilim siz üreticisiniz bizler tüketiciyiz bu montu ya iade alın veya ürün değişimi yapın ben montum elime geçse dahi ürünü tekrar göndereceğim.

Ahmet 134 Okunma

Cevaplar

  • LCW Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Merhaba, Öncelikle marka ve ürünlerimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Ürününüzün test amaçlı merkezimize gönderildiğini fakat ret cevabı geldiğini belirtmişsiniz. Bu konuyla ilgili olarak size gönderilen cevap metninin arka kısmında bulunan itiraz bölümüne, ürüne verilen ret cevabını kabul etmediğinizi bildiren yazınızı yazarak mağazamıza teslim ederseniz 2. kez inceleme amaçlı merkezimize gönderilebilir. Mağazamızdan almış olduğunuz ürünlerimizle ilgili herhangi bir rahatsızlık söz konusu ise, ürünü satış fişiyle birlikte mağazalarımıza götürerek destek alabilirsiniz. Mağazalarımıza götürülen ürünler üzerinde mağaza personeli tarafından ön inceleme yapılır, ürünle ilgili hatanın üretimden kaynaklandığı tespit edilebiliyorsa ürün değişimi o anda mağazada yapılır. Eğer üründeki hatanın üretim ya da kullanım kaynaklı olduğunun tespiti o anda mağazada yapılamadıysa; Ürünler test veya tadilata tabi tutulmak üzere merkezimizde ilgili birime gönderilir. Ürünler grubuna göre, Ürün Teknologları tarafından incelenir. Test sonucuna göre ürünü teslim alan mağazamız tarafından; A:Üründe tüketici kaynaklı problem oluşmuşsa ürünü müşterilerimize geri iade edilir. B:Eğer test sonucuna göre üretim kaynaklı bir problem söz konusuysa ürünün değişimi yapılır. Ürünlerimizle ilgili paylaşmak istediğiniz her türlü konuda mağazalarımızdan destek alabilmektesiniz. Görüş ve önerilerinizi aşağıdaki iletişim kanalları ile bize ulaştırabileceğinizi hatırlatır, bu iletişimden memnuniyet duyacağımızı bilmenizi isteriz. Saygı ve sevgilerimizle, LC Waikiki Müşteri İlişkileri Departmanı Bize ulaşabileceğiniz iletişim bilgileri; TEL : 0212 657 55 55 FAKS : 0212 630 96 08 E-POSTA: [email protected] WEB : www.lcwaikiki.com ADRES: LC Waikiki Mağazacılık Hizmetleri Tic. A.Ş. Evren Mah. Gülbahar Cad. No: 96 34212 Bağcılar / İstanbul

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön