06 Mayıs 2013 #1780679

LCW Makinede Bir Yere Takmışsınız Dendi!

04. 05. 2013 tarihinde Ümraniye Sondurak-LCW'den aldığım tişörtte, mağazada farkına varmadığım küçük bir delik varmış. Evde makineye tişöertlerle beraber attım. Sabah askıdan aldığımda deliğin büyümüş olduğunu farkettim. Bugün değişim için aynı mağazaya gittiğimde erkek satış elemanı "gidin bir adet ürün alın değişim yapalım. " diyerek ilgili bölüme gönderdi.


Bende aldım kasaya geldim. Geldiğimde ise bayan satış elemanına gittim ve değişim için onay vermiyorum, makinede bir yere takılmıştır siz farkına varmamışsınızdır diye değişimi yapmadı. Bir yere takılma gibi bir durumun söz konusu olmadığını ısrarla belirttim ama nafile. Farkına varmak için tişörtlerle benimde mi makineye girmem lazım?

Halit 132 Okunma

Cevaplar

  • LCW Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Merhaba, Öncelikle marka ve ürünlerimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Mağazamızda yaşadığınızı belirttiğiniz rahatsızlıktan ötürü üzgün olduğumuzu belirtir, konuyu tarafımıza ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Konuyla ilgili şirket bünyemizde gerekli inceleme ve müdahaleler yapılacaktır. Görüş ve önerilerinizi aşağıdaki iletişim kanalları ile bize ulaştırabileceğinizi hatırlatır, bu iletişimden memnuniyet duyacağımızı bilmenizi isteriz. Saygı ve sevgilerimizle, LC Waikiki Müşteri İlişkileri Departmanı Bize ulaşabileceğiniz iletişim bilgileri; Tel : 0212 657 55 55 Faks : 0212 630 96 08 E-Posta : [email protected] Web : www.lcwaikiki.com Adres : LC Waikiki Mağazacılık Hizmetleri Tic. A.Ş. Evren Mah. Gülbahar Cad. No:96 PK: 34212 Güneşli - Bağcılar / İstanbul

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön