05 Nisan 2013 #1726706

LCW Kabine Giren Suçlanıyor!

Marmara park alışveriş mağazasındaki lc waikiki ye girdim ve 2 parça ürün denemek istedim. kabindeki personel bana kaç parça ürün deneyeceksiniz dedi. 2 dedim. elime "2" yazılı bir tahta parçası verdi ve çıkışta bunu alacağını söyledi. arkadaşımla beraber gittiğim bu mağazaya hiç bir ürün almadan hemen terk ettim.


Böyle birşey hiç bir mağazada görmedim. Suçluz yerine koymak bu olsa gerek. Çok hırsızlık olabilir fakat başka çözüm bulabilirler. Bu resmen tüketiciye yapılan kabalıktır. bir daha hiç bir kıyafetimi LC Waikiki' den asla almayacağım ve çevremdeki herkese duyuracağım. Şikayetim var!

Hatice 1.340 Okunma

Cevaplar

  • LCW Temsilcisi05 Nisan 2013

    Merhaba, Öncelikle marka ve ürünlerimize gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Kabin noktasında numara verilmesiyle ilgili uygulama, şuan için belirli mağazalarımızda uygulanmaya başlanılmıştır. Bu uygulama uluslararası pek çok markada uygulanmakta olup, amacı hem ürün kaybını önlemek hem de kabin noktasının tertip ve düzenini sağlamaktır. Bu uygulama kişiye özel bir durum olmayıp genel bir uygulamadır. Kabin noktasında numara verilmesiyle ilgili uygulama hakkındaki yorumlarınızı ilgili birimlerimiz ile paylaşıyor olacağız. Bu süreçte gösterdiğiniz hassasiyet ve anlayışa şimdiden teşekkür ederiz. Görüş ve önerilerinizi aşağıdaki iletişim kanalları ile bize ulaştırabileceğinizi hatırlatır, bu iletişimden memnuniyet duyacağımızı bilmenizi isteriz. Saygı ve sevgilerimizle, LC Waikiki Müşteri İlişkileri Departmanı Bize ulaşabileceğiniz iletişim bilgileri; Tel : 0212 657 55 55 Faks : 0212 630 96 08 E-Posta : [email protected] Web : www.lcwaikiki.com Adres : LC Waikiki Mağazacılık Hizmetleri Tic. A.Ş. Evren Mah. Gülbahar Cad. No:96 PK: 34212 Güneşli - Bağcılar / İstanbul

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön