17 Ekim 2016 #6699106

LCW İnternet Mağazası Kendi Hataları Yüzünden Mağdur Ediyorlar

Yelek + deri mont şeklinde satın aldığım bir takım tarafıma eksik olarak içinde yeleği bulunmadan yollandı. Standart bir hata bu tabi ki olabilir. İadesini yaptım vs. Henüz geri ödeme gerçekleşmedi. Ancak geri ödeme yapılacağını tahmin ediyorum, bu bir kenara. Sorun şu ki; yeni bir üyeydim internet sitelerine ve her yeni üyeye verilen standart bir yeni üye indirimi var. Bu indirimden yararlanarak sipariş yapmıştım.


Müşteri hizmetlerine bu konu hakkında konuştuğumda indirimin tekrar verilemeyeceği söylendi. Oysa ki bu hakkım olan indirim kendilerinin yanlış ürün yollaması, yani kendilerinin hatası yüzünden çöpe gitmiş oldu. Bunu geri talep ettiğimde imkansız dediler. Oldukça kötü bir müşteri memnuniyeti yönetimi söz konusu.

Mehmetcan 679 Okunma

Cevaplar

 • Mehmetcan20 Ekim 2016

  6699106 no.lu şikayette belirttiğim bir yanlış gönderim den sonra oluşan bir sorun vardı o sorunu hallettiler, bende tekrar aynı ürünü sipariş ettim ve tekrar yanlış yollandı! Takım olarak belirtilen deri ceket+yelek kombinini içinde yelek olmadan yollayıp müşteriye yedirmeye çalışıyorlar sanki! İnsanları aptal yerine koymaktan vazgeçin.! Çünkü bu bir yanlışlık değil, ikinci sefer aynı olay yaşanmakta olmakla birlikte resimde görüldüğü gibi katlarken iç fermuarı da birbirine bağlanmış oysaki orada yelek olması gerekiyor bu gözden kaçmış olamaz!

 • LCW Temsilcisi18 Ekim 2016

  Merhaba Sayın Şikayetvar.com, Müşterimizle görüşme sağlandı. Saygılarımızla. LC Waikiki Müşteri İlişkileri

 • Mehmetcan17 Ekim 2016

  Sorun telefon ile tarafıma ulaşılarak çözüldü normal şartlarda o indirimi geri iade ediyorlarmış ancak benimle iletişime geçen müşteri hizmetleri temsilcisi sanırım biraz acemiymiş yanlış bilgilendirmiş tekrar tarafıma indirim verildi teşekkür ediyorum.

 • LCW Temsilcisi17 Ekim 2016

  Değerli Müşterimiz, Öncelikle marka ve ürünlerimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Aktardığınız konuyu değerlendirmeye aldık. Konu hakkında en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz. Saygılarımızla. LC Waikiki Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön