26 Temmuz 2017 #8966246

LCW İlgisiz Ve Müşterinin Memnuniyetine Önem Verilmemesi

LCW Üsküdar Ticaret Lisesi yakını mağazasından 3 adet pantolon aldım. 1 defa giyinmeden sonra deforme oldu. Diğer pantolon üzerimdeyken fermuarı açılıyor diye diğer pantolonla aldığım mağazaya gittim. Personel iade edilecek bir sebep göremiyorum diyerek incelenmeye gidileceğini söyledi, bende kabul ettim. 21 gün sonunda mağaza yetkilisi beni arayıp ürünlerinize ret cevabı geldi. Gelip mağazamızdan alabilirsiniz dedi. Pantolonları iade aldım, fakat pantolon giyildiğinde rezil oluyorum, açılıyor ve deformeleri var.


Gerekli araştırmaların yapılarak mağduriyetimin giderilmesini talep ediyorum. Yetkililere sesleniyorum; isim hakkınızı verirken müşteri odaklı kişilere verin lütfen. Diğer Üsküdar şubesi müşterinin memnuniyetine bakıyor. Böyle kurumsal bir firmanın müşteri memnuniyetine önem vermesi gerektiğini düşünüyorum. Kimse memnun olduğu bir ürünü iade etmek istemez.

Melek 906 Okunma

Cevaplar

  • LCW Temsilcisi26 Temmuz 2017

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle marka ve ürünlerimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Mağazamızdan almış olduğunuz ürünle ilgili rahatsızlığınızı iletmiş siniz, ürünü satış fişiyle birlikte herhangi bir LC Waikiki Mağazacılık mağazamıza götürerek destek alabilirsiniz. Son 2 (iki) yıl içinde üretilmiş ürünler için, mağaza personeli tarafından ön inceleme yapılır. Üründeki hatanın üretimden kaynaklandığı tespit edilebiliyorsa, değişimi o anda mağazada yapılır. Eğer üründeki hatanın üretim ya da kullanım kaynaklı olduğunun tespiti o anda mağazada yapılamadıysa; Ürünler test / tadilata tabi tutulmak üzere merkezimize ilgili birime gönderilir. Ürünler grubuna göre Ürün Teknologları tarafından incelenir. Test sonucuna göre ürünü teslim alan mağazamız tarafından; A: Üründe üretim kaynaklı bir problem söz konusu değilse ürün müşterilerimize iade edilir veya isteği doğrultusunda tadilatı mümkün olan ürünler için tadilat hizmeti verilir. B: Eğer test sonucuna göre üretim kaynaklı bir problem söz konusuysa ürünün değişimi sağlanır. Yukarıdaki saymış olduğumuz nedenlerden dolayı, (ürün/ürünlerin kargoyla merkeze gelmesi, ilgili birim tarafından incelenmesi gibi süreçler için) müşterilerimizden 15 gün süre istemekteyiz. Farklı konu ve hususlardaki fikirlerinizi, aşağıda paylaşmış olduğumuz iletişim kanallarıyla bize ulaştırabilir, aktarımlarınızın bizi memnun edeceğinden emin olabilirsiniz. Saygı ve sevgilerimizle, LC Waikiki Müşteri İlişkileri Departmanı Bize ulaşabileceğiniz iletişim bilgileri; TEL : 0212 657 55 55 FAKS : 0212 630 96 08 E-POSTA: [email protected] WEB : "www.lcwaikiki.com" ADRES: LC Waikiki Mağazacılık Hizmetleri Tic. A.Ş. 15 Temmuz Mah. Gülbahar Cad. No: 41 34212 Bağcılar / İstanbul

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön