20 Ekim 2016 #6734956

LCW İade Ürün Problemi

LCW online alışveriş sitesi bu seferde iade edilen ürünün ödemesini kartıma yapmadı. Gerekçe olarak da iade ettiğim ürünün iç barkodunun kesik olduğunu beyan ettiler. Bende sizin bana gönderdiğiniz gibi ürünü beğenmediğim için iade ettiğimi beyan ettim. Mantıklı bir açıklama bile yapamadıkları için sonunda böyle bir ifade kullandılar sanırım. Beğenmediğim ve iade edeceğim bir ürünün iç barkodunu neden keseyim! Kaldı ki iç barkoduna neden bakayım! Bu kadar basit bir firma olamaz LCW. Bu olayı hem yasal yollardan hakkımı arayarak hem de sosyal medya üzerinden paylaşarak dile getireceğim. İnsanları kandırmanın bir anlamı yok.

Zafer 590 Okunma

Cevaplar

 • Zafer29 Ekim 2016

  Yaşadığım ürün iade sorununu müşteri hizmetleri beni arayıp çözeceklerini belirtti. Fakat hala tarafıma defolu gönderilen ürünün iadesini yapmadılar LCW olarak sorunun çözüleceğini belirten yetkiliye ulaşmak da mümkün değil. Müşteri hizmetleriyle görüştüğümde ise biz kayıt göremiyoruz deyip kestirip atılıyor. LCW markasının arkasında bu kadar kötü olan Müşteri hizmetleri politikası olmamalı.

 • Zafer27 Ekim 2016

  Hala çözüm sağlamadınız. En son beni arayan müşteri temsilciniz konuyu çözüme kavuşturacağım diyerek benimle görüştü. Ama hala bir şey çözülmüş değil.

 • Zafer25 Ekim 2016

  Şimdi de farklı bir iademde sorun yaşıyorum sizinle 2,60 TL'lik iade ettiğim kravatın iade paketinden çıkmadığını belirtiyorsunuz İade paketleri teslim alan departmanınız daha dikkatli olmalı Müşterilerinizi neyle itham ettiğinizin farkındasınızdır 2,60 TL'lik bir iade...

 • LCW Temsilcisi21 Ekim 2016

  Merhaba Sayın Şikayetvar.com, Müşterimizle görüşme sağlandı. Saygılarımızla. LC Waikiki Müşteri İlişkileri

 • LCW Temsilcisi20 Ekim 2016

  Değerli Müşterimiz, Öncelikle marka ve ürünlerimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Aktardığınız konuyu değerlendirmeye aldık. Konu hakkında en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz. Saygılarımızla. LC Waikiki Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön