09 Eylül 2013 #2001486

LCW Hediye Çeki Kullanım Şartı!

64 TL'lik alışveriş karşılığı 10 TL'lik hediye çeki verildi. Bugün mağazanın bir şubesine eşimle beraber gittik. Niyetimiz hediye çekini kullanmaktı ancak kasadaki satış elemanı ancak 50 TL'lik alışveriş yapıp çeki öyle kullanacağımızı söyledi. Böyle bir ticaret anlayışı yok.


Bundan sonrada LCW'den asla bir çöp almayacağız. İnsanları hediye çeki vereceğim diye yanıltmasınlar. Zaten bugün fiyatlara baktım oldukça pahalı olmuş. Bütün çevremede LCW'den alışveriş etmemelerini söyleyeceğim. Hediye çekinide yırtıp elemanın suratına attım. Sizin gibi büyük bir firmanın insanları böyle yanıltmasını kınıyorum.

Derman 5.800 Okunma

Cevaplar

  • LCW Temsilcisi09 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle marka ve ürünlerimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. LC Waikiki olarak, sizlerden aldığımız geri dönüşlerle kendimizi geliştirirken, temel ilkemiz olan "modayı ve kaliteyi en iyi hizmet anlayışıyla sunabilmeyi" hedeflediğimizi bilmenizi isteriz. 27 Temmuz - 11 Ağustos tarihleri ararsında LC Waikiki Mağazalarından yapılacak her 60 TL alışveriş karşılığnda 1 adet 10 TL lik Hediye Çeki verilmektedir. Kampanya duyurumuzda da belirttiğimiz üzere promosyon olarak verilen 10 TL lik hediye çeki 24 Ağustos -8 Eylül tarihleri arasında yapılacak olan 50 TL lik harcalamalarda kullanımı geçerlidir. Farklı konu ve hususlardaki fikirlerinizi, aşağıda paylaşmış olduğumuz iletişim kanallarıyla bize ulaştırabilir, aktarımlarınızın bizi memnun edeceğinden emin olabilirsiniz. Saygı ve sevgilerimizle, LC Waikiki Müşteri İlişkileri Departmanı Bize ulaşabileceğiniz iletişim bilgileri; Tel : 0212 657 55 55 Faks : 0212 630 96 08 E-Posta : [email protected] Web : www.lcwaikiki.com Adres : LC Waikiki Mağazacılık Hizmetleri Tic. A.Ş. Evren Mah. Gülbahar Cad. No:96 PK: 34212 Güneşli - Bağcılar / İstanbul

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön