18 Ağustos 2018
Yorum Yap
#10805389

LCW Değişimde Para Kesintisi!

LCW 'den oğluma 1 yaş pantolon aldık bedeni olmadı. Araya bayram girdi, uzun süre hastaydık vs. derken 2 ay kadar değiştirmeye fırsatım olmadı. Sonra fişiyle birlikte götürdüm. Fişteki barkodla, pantolonun barkodu uymuyor dediler. Fiş geçersiz sayılıyormuş ve pantolonun fiyatı 25 liraya düşmüş. O fiyattan değişim yapabilirsiniz(ki daha önceden yaptığım değişimlerde de sürekli 5-10 lira düşüyordu hep, indirim olduğu için, fişini kaybettiğim için) ama bunu özellikle sakladım fişini ki yine fiyat düşmesin. Bu seferde barkod çıkardılar.


Barkodun uymaması benim sorunum değil! Yapılan yanlış sizin yanlışınız! Fiş konusunda kesinlikle eminim o pantolonun fişi olduğuna. Yanlış basmasaydınız barkodu. Her değişimde beş lira on lira..Sizden yediğim zararın haddi hesabı yok artık. Bir daha da LCW’den çöp almamda aldırmam da! Markanızın hakkını verin! Ben beş on lirayla fakir olmam, ama siz itibarınızı kaybettiğinizle kalırsınız!

Büşra Büşra 363 Okunma

Cevaplar

 • Büşra10 Eylül 2018

  Bu da Darıca LCW mağazanızda bizzat şahit olduğum bir olaydır.

 • Büşra10 Eylül 2018

  İstanbul Pendik Pendorya avm mağazanız.

 • LCW Temsilcisi27 Ağustos 2018

  Değerli Müşterimiz, Öncelikle marka ve ürünlerimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Aktardığınız konunun hangi mağazamızda yaşandığını iletmeniz halinde gerekli inceleme tarafımızdan sağlanacaktır. Farklı konu ve hususlardaki fikirlerinizi, aşağıda paylaşmış olduğumuz iletişim kanallarıyla bize ulaştırabilir, aktarımlarınızın bizi memnun edeceğinden emin olabilirsiniz. Saygı ve sevgilerimizle, LC Waikiki Müşteri İlişkileri Departmanı Bize ulaşabileceğiniz iletişim bilgileri; TEL : 0212 657 55 55 FAKS : 0212 630 96 08 E-POSTA: [email protected] WEB : "www.lcwaikiki.com" ADRES: LC Waikiki Mağazacılık Hizmetleri Tic. A.Ş. 15 Temmuz Mah. Gülbahar Cad. No: 41 34212 Bağcılar / İstanbul

 • Büşra18 Ağustos 2018

  Geçtiğimiz Ramazan LCW Darıca şubesinde bebek bölümünden kıyafet bakıyorum. Kıyafetler yerlerde her yer darma duman olmuş. Kapanış yaklaştığı için kimse yok bebek bölümünde sadece ben varım. Neyse İki bayan görevli geldi. Bir yandan kıyafetleri düzenliyorlar bir yandan da müşteriler hakkında ağza alınmayacak şeyler söylüyorlar. Ahlaksızlar, terbiyesizler, görgüsüzler, bunlar insan olamaz, hayvan hepsi bunların, gelen müşterilerin el kadar bebeklerine bile söylemedikleri laf kalmadı vs... Daha neler neler... Ve benim duyduğumun farkında oldukları halde hiç rahatsız bile olmadan yarım saat boyunca saydılar sövdüler... Sırf Ramazan ayı oruçlular ve kimseyi ekmeğinden etmemek için şikayet etmedim. Hiçbir şekilde polemiğe dahi girmedim. O görgüsüz dedikleri müşteriler Yani biz olmasak! Acaba o mağaza olur mu?

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler