27 Ocak 2014

LCW Çalışanlarının Tavrı Çok Kaba

26.01.2014 tarihinde saat 14:00 civarında Kütahya Tavşanlı şubesine alışveriş için gittik. Abimin 1,5 yaşındaki kızı yukarıdan düşen üstünde %50 indirim yazan kartonu eliyle oynarken çalışan F*** isimli bayan çocuğun elinden zorla almaya çalıştı. Hatta elini acıtabilecek olmasını umursamadı ve annesine hemen onu bırakacaksınız dedi.


Biz bu tavra bir anlam veremedik. Çünkü zaten o kartonu eve götürecek değildik bedava verseler bile almayacağımız birşey bana yapılsa hiç umursamam ama bir çocuğa şiddet vari bu tavır hiç hoş değil. Mağaza sorumlusuna şikayetimizi bildirdik özür diledi fakat daha önce de söylediğim gibi çocuğa yapılan bu tavır affedilir gibi değil.

Şeyma 333 Okunma

Cevaplar

  • Şeyma31 Ocak 2014

    şikayetime karşılık ne yapıldığını bilmediğim için değerlendirme yapmam anlamsız gibi..............

  • LCW Temsilcisi27 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle marka ve ürünlerimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Mağazamızda yaşadığınızı belirttiğiniz rahatsızlıktan ötürü üzgün olduğumuzu belirtir, konuyu tarafımıza ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Konuyla ilgili şirket bünyemizde gerekli inceleme ve müdahaleler yapılacaktır. Farklı konu ve hususlardaki fikirlerinizi, aşağıda paylaşmış olduğumuz iletişim kanallarıyla bize ulaştırabilir, aktarımlarınızın bizi memnun edeceğinden emin olabilirsiniz. Saygı ve sevgilerimizle, LC Waikiki Müşteri İlişkileri Departmanı Bize ulaşabileceğiniz iletişim bilgileri; Tel : 0212 657 55 55 Faks : 0212 630 96 08 E-Posta : [email protected] Web : www.lcwaikiki.com Adres : LC Waikiki Mağazacılık Hizmetleri Tic. A.Ş. Evren Mah. Gülbahar Cad. No:96 PK: 34212 Güneşli - Bağcılar / İstanbul

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön