10 Haziran
#12083467

LCW Ben Bu Kadar Saygısızlık Görmedim!

Ordu'luyum bu zamana kadar LCW mağazasından başıma olaylar geldi ama bugünkü yaşadığım durumu hala hazmedemiyorum. Ben Ordu Novada mağazasından dün 100 kusurluk falan alışveriş yaptım eve getirdim denedim büyük geldi. Bugün 3 aylık emzirdiğim bebeğimi eve emanete bırakıp gittim değiştiremeyeceklerini söylediler. Çünkü ürün altüst ayrı ikili satılan parçalarmış bunlardan birer tane birleştirip askıya koymuşlar.


Ben de o kadar üründen o ürünü kasadan geçirmişim kendi hataları yüzünden beni çok zor durumda bıraktılar bana akıl vermeye çalıştılar. Evde bebeğim bekliyor dediğimde bu bizim problemimiz değil dedi oradaki bayan. Kamera kayıtlarına baktılar o kadar zamanımı yediler benim.

Ali Ali 444 Okunma 1
Yorum Yap

Cevaplar

  • LCW Temsilcisi13 Haziran

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle marka ve ürünlerimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Aktardığınız konuyu değerlendirmeye aldık. Konu hakkında en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz. Saygılarımızla. LC Waikiki Müşteri İlişkileri

  • Ali12 Haziran

    Bu mu yani durumu paylaştınız da ne oldu işini layığıyla yapamayanlar gözümüzün önünde mi olacak. Artık gitmemde çevremi de göndermem. İnsan yaptığı mesleğin aldığı paranın hakkını vermeli. Müşteriye haksız yere bunu yapıyorsa Allah o yönetici kadından çıkarsın.

  • Ali10 Haziran

    Evde emzirdiğim bebeğe geç kalıp ağlamaktan gözü kızarıp şişen bebeğinin hakkını Allah o yönetici kadından ailesinden çıkarsın. Ben müşteri olarak onların yaptığı hatayı üstlenmek zorunda değilim evde bebeğim var diyorum o benim sıkıntı değil diyor Allah o kadına o sıkıntıyı hiç yaşatmasın. Ayrı satılan ikili ürünleri birleştirip tezgaha koyup ertesi gün bir beden küçüğünü almaya gittiğimde biz bunu alamayız dedi çalışanı benimle bir ton münakaşa etti yönetici kamera kayıtlarını izledi bir saat sonunda beni başka yöneticiyle diyalog soktu haklısınız dedi adam en az bir utanma olmadan bu kadının ilk saygısızlığı değil. Ben ki bu mağazanın nice yanĺislarini görmezden geldim 3 lü atlet aldım er-bu bedeni farklı ürün boyası altı getirmedim bunu ama yiyemem yeter artık

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler