10 Mayıs 2016
Yorum Yap
#5473936

LCW Aldığım Ürünler Gelmedi

160************* sipariş no.lu alışverişim için gerekli ücreti ödedim. Ama üzerinden 6 gün geçmesine rağmen, Ürünüm halen sitede sevk edilmeyi bekliyor olarak görülüyor. Müşteri hizmetleri ile görüşmeme rağmen ürünümün aras kargoya verildiğini söylediler fakat kargo takip numarasını istediğimde tarafıma kargo takip numarası verilmedi. Bir sorun sebebi ile kargo takip numarasını veremeyeceklerini ilettiler. 1 haftadır eşime anneler günü hediyesi olarak aldığım ürünle yetişmedi, inşallah 2017 yılındaki anneler gününe yetişir. Bu Konuda LCW firması beni mağdur etti. Şikayetçiyim bana yardım eder misiniz?

Fethi Fethi 204 Okunma

Cevaplar

  • LCW Temsilcisi12 Mayıs 2016

    Merhaba Sayın Şikayetvar.com, Müşterimizle görüşme sağlandı. Saygılarımızla. LC Waikiki Müşteri İlişkileri

  • Fethi12 Mayıs 2016

    Ayrıca 10 Mayıs itibari ile cep telefon siparişiniz kargoya verildi diye ardından da yaklaşık 10 dk sonra da siparişiniz teslim edilmiştir diye yeni bir mesaj ceb telefon geldi. Fakat ben siparişimi teslim almadım.

  • LCW Temsilcisi11 Mayıs 2016

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle marka ve ürünlerimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Aktardığınız konuyu değerlendirmeye aldık. Konu hakkında en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz. Saygılarımızla. LC Waikiki Müşteri İlişkileri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler