02 Aralık 2015

LCW 50 TL'mi Geri Alamadım!

Akşam tam kapanmak üzereyken alışveriş yaptığım mağazada kredi kartım çekmeyince 50 TL verdim, yeterli olmadığı için üzerine 200 TL daha verdim. Ancak 50 TL geri almadım alışverişim bittikten sonra fark ettim, mağaza kapandığı için geri dönemedim.


Bugün aynı mağazaya gittiğimde bayan bir yönetici kamerayı izleyeceğini iletti geri geldiğinde siz para vermemişsiniz, kart vermişsiniz sadece dedi. İşimiz yalancılık değil herhalde ancak sizin işiniz bu LCW.


Ben eminim verdiğim paradan. Bana para vermişsiniz ancak geri almışsınız bu tarz bir şey deseler susacağım. Tek bir kamerayla 5 kasa izlemeye çalışıyorsunuz bu nasıl şeydir?

Ceren 329 Okunma

Cevaplar

  • LCW Temsilcisi04 Aralık 2015

    Değerli Müşterimiz, Mağazamızda yaşadığınızı belirttiğiniz konuyu tarafımıza ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Konuyla ilgili olarak şirket bünyemizde mağaza kamera ve icmal kayıtlarımızı inceledik. Yaptığımız incelemede beyanınızı destekleyecek bir bulguya ulaşamamış olmamız ve kasamızın fazla vermemesi sebebiyle tarafınıza olumlu dönüş yapamamaktayız. Farklı konu ve hususlardaki fikirlerinizi, aşağıda paylaşmış olduğumuz iletişim kanallarıyla bize ulaştırabilir, aktarımlarınızın bizi memnun edeceğinden emin olabilirsiniz. Saygı ve sevgilerimizle, LC Waikiki Müşteri İlişkileri Departmanı Bize ulaşabileceğiniz iletişim bilgileri; Tel : 0212 657 55 55 Faks : 0212 630 96 08 E-Posta : [email protected] Web : www.lcwaikiki.com Adres : LC Waikiki Mağazacılık Hizmetleri Tic. A.Ş. Evren Mah. Gülbahar Cad. No:96 PK: 34212 Güneşli - Bağcılar / İstanbul

  • LCW Temsilcisi03 Aralık 2015

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle marka ve ürünlerimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Aktardığınız konuyu değerlendirmeye aldık. Konu hakkında en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz. Saygılarımızla. LC Waikiki Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön