05 Aralık 2018
Yorum Yap
#11258570

LCW 2 Günlük Ürünü Değişmediler!

Pazartesi günü çocuk reyonundan 18-24 aylık mont aldım fakat küçük geldi çarşamba günü geri götürdüğümde ürün değişimi yapılmadı nedeni üzerinde ayak izi olması. Ürünü aldığımda zaten oluşmuş bir şey üzerine çıkıp leke yapayım. Çay kahve meyve suyu olsa hak vereceğim. Bu ürünü ben yıkayacağım ve başka yerden geri iade edeceğim. Değişecektim fakat bu tavırlarından ötürü iade edeceğim. Bir daha da LCW evime sokmam her yere de kötü yayım yaparım. İnsanı sinirlendiriyorlar başka bir şey değil.

Rabia Rabia 567 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

 • Rabia'nın Teşekkür Mesajı22 Aralık 2018

  Şikayetim üzerine mağaza değişimi kabul etti teşekkürler.

 • Rabia12 Aralık 2018

  LCW teşekkür ederim. Ürünümü değiştirdiler fakat personeller kendi ceplerinden ödüyor gibi minnetsiz ve söylene söylene değiştirdiler. Ürünü 40 TL'ye aldım şu an indirime girmiş 30 TL olmuş. Başka bir ürün daha almıştım oda küçük gelmişti değiştirdim 30 TL'ye almıştım 24 TL olmuş Ona rağmen iade etmedim değişim yaptım. Üründe hiçbir hasar ya da leke yoktu. Fakat personeller ürünün değişiminden rahatsızdı. Çobanların ağalık yapması çoban olduklarını değiştirmez diyerek önemsemiyorum.

 • Rabia08 Aralık 2018

  Üründe hata var demiyorum bedeni olmadı değişim için götürdüm almadılar sebebi üzerinde leke olması leke dedikleri ayak izi. Yıkadım çıktı. Ama elimde kaldı çünkü bedeni olmuyor.

 • LCW Temsilcisi07 Aralık 2018

  Değerli Müşterimiz, Öncelikle marka ve ürünlerimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Mağazamızdan almış olduğunuz ürünle ilgili rahatsızlığınızı iletmiş siniz, ürünü satış fişiyle birlikte herhangi bir LC Waikiki Mağazacılık mağazamıza götürerek destek alabilirsiniz. Son 2 (iki) yıl içinde üretilmiş ürünler için, mağaza personeli tarafından ön inceleme yapılır. Üründeki hatanın üretimden kaynaklandığı tespit edilebiliyorsa, değişimi o anda mağazada yapılır. Eğer üründeki hatanın üretim ya da kullanım kaynaklı olduğunun tespiti o anda mağazada yapılamadıysa; Ürünler test / tadilata tabi tutulmak üzere merkezimize ilgili birime gönderilir. Ürünler grubuna göre Ürün Teknologları tarafından incelenir. Test sonucuna göre ürünü teslim alan mağazamız tarafından; A: Üründe üretim kaynaklı bir problem söz konusu değilse ürün müşterilerimize iade edilir veya isteği doğrultusunda tadilatı mümkün olan ürünler için tadilat hizmeti verilir. B: Eğer test sonucuna göre üretim kaynaklı bir problem söz konusuysa ürünün değişimi sağlanır. Yukarıdaki saymış olduğumuz nedenlerden dolayı, (ürün/ürünlerin kargoyla merkeze gelmesi, ilgili birim tarafından incelenmesi gibi süreçler için) müşterilerimizden 15 gün süre istemekteyiz. Farklı konu ve hususlardaki fikirlerinizi, aşağıda paylaşmış olduğumuz iletişim kanallarıyla bize ulaştırabilir, aktarımlarınızın bizi memnun edeceğinden emin olabilirsiniz. Saygı ve sevgilerimizle, LC Waikiki Müşteri İlişkileri Departmanı Bize ulaşabileceğiniz iletişim bilgileri; TEL : 0212 657 55 55 FAKS : 0212 630 96 08 E-POSTA: [email protected] WEB : "www.lcwaikiki.com" ADRES: LC Waikiki Mağazacılık Hizmetleri Tic. A.Ş. 15 Temmuz Mah. Gülbahar Cad. No: 41 34212 Bağcılar / İstanbul

 • Rabia06 Aralık 2018

  Antalya/Aksu/deepo avm

 • Rabia06 Aralık 2018

  Antalya/Aksu/deepo avm

 • LCW Temsilcisi06 Aralık 2018

  Değerli Müşterimiz, Öncelikle marka ve ürünlerimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Aktardığınız konunun hangi mağazamızda yaşandığını iletmeniz halinde gerekli inceleme tarafımızdan sağlanacaktır. Farklı konu ve hususlardaki fikirlerinizi, aşağıda paylaşmış olduğumuz iletişim kanallarıyla bize ulaştırabilir, aktarımlarınızın bizi memnun edeceğinden emin olabilirsiniz. Saygı ve sevgilerimizle, LC Waikiki Müşteri İlişkileri Departmanı Bize ulaşabileceğiniz iletişim bilgileri; TEL : 0212 657 55 55 FAKS : 0212 630 96 08 E-POSTA: [email protected] WEB : "www.lcwaikiki.com" ADRES: LC Waikiki Mağazacılık Hizmetleri Tic. A.Ş. 15 Temmuz Mah. Gülbahar Cad. No: 41 34212 Bağcılar / İstanbul

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler