19 Şubat 2013

LCW Ürün Değişimi Yapılmadı!

05. 02. 2013 tarihinde ankara ulus şubesinden deri mont aldım bu ürünü 1 ay içerisinde değiştirebileceğim söylendi. Daha sonra antalya kapalıyol şubesine gittim ve ürünü alalı henüz 13 gün olmuş iken ve ürün fişim/makbuzum halen duruyor iken değiştirme yapılmadı.

Ürün yakasında tiftiklenme olduğu söylendi ki ben henüz ürünü giymiş bile değilim. Yıllardır alış-verişimi lcw'den yapıyorum ilk defa böyle birşey ile karşılaştım ve açıkcası şaşırdım. Bundan sonra hiçbir şekilde firmanızdan alış-veriş yapmıyorum ve paramın iade edilmesini ya da ürünün değiştirilmesini talep ediyorum. Aksi takdirde tüketici haklarına başvuracağım.

Ziya 330 Okunma

Cevaplar

  • Ziya 19 Şubat 2013

    Daha önce böyle bir sorunla karşılaşmadım bu ilk oldu.Sadece beden olarak büyük geldi madem imitasyon bir deri ceket yapıyorsunuz üst boyasında düzgün yapın dikişler bile tutarsız.Ürünün değiştirilmesini talep ediyorum. Aksi takdirde tüketici haklarına başvuracağım bilginize.

  • LCW Temsilcisi19 Şubat 2013

    Merhaba, Öncelikle marka ve ürünlerimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Ürün iade ve değişim istekleri “4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun” esas alınarak aşağıdaki kriterler dahilinde tüm LC Waikiki Mağazacılık mağazalarında yapılmaktadır. Kanunen mağazalardan satılan ürünlerde eğer bir üretim hatası bulunmuyorsa (ayıplı mal değilse) değişim / iade zorunlu değildir. Buna rağmen LC Waikiki' lerde 30 güne kadar fiş veya fatura ibrazı ile kullanılmamış ve deformasyona uğramamış ürünlerde değişim / iade konusunda destek olmaktayız. Ancak, ürünle ilgili üretim hatası olduğunu düşünüyorsanız ürünü mağazamıza teslim edip, incelenmesi konusunda mağazamızdan destek alabilirsiniz. Görüş ve önerilerinizi aşağıdaki iletişim kanalları ile bize ulaştırabileceğinizi hatırlatır, bu iletişimden memnuniyet duyacağımızı bilmenizi isteriz. Saygı ve sevgilerimizle, LC Waikiki Müşteri İlişkileri Departmanı Bize ulaşabileceğiniz iletişim bilgileri; Tel : 0212 657 55 55 Faks : 0212 630 96 08 E-Posta : [email protected] Web : www.lcwaikiki.com Adres : LC Waikiki Mağazacılık Hizmetleri Tic. A.Ş. Evren Mah. Gülbahar Cad. No:96 PK: 34212 Güneşli - Bağcılar / İstanbul

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön