29 Temmuz 2013

LCW Ürün Değişim Talebi!

Yurt dışına gitmeden babama 5 adet kazak, eldiven, atkı, bere almıştım. Ancak ürünleri götürmeyi unutmuştum. Dönüşte ürünler elimde kalınca değişim yapmak için Historia alışveriş merkezindeki LCW mağazasına götürdüm. Poşetinde satın aldığım gibi kasa görevlisine verdim. Görevli, ürünlerin sezon dışında olduğunu görünce bu ürünler kullanılmış, önceki sezondan kalma deyip değişim yapmayı reddetti.

Oysa 1 ay önce Zeytinburnu'ndaki mağazalarından almıştım. O ürünler tarafımızca kullanılmamıştır. Değişim yapılmayacaksa o ürünler sizde kalsın. Şuan ürünler Historia LCW mağazanızda. Satış sorumlusu kapalı bir bayan kaba bir şekilde ürünlerinizi iki dakikaya alacaksınız diye de söylendi.

Abdullah 538 Okunma

Cevaplar

  • Abdullah 01 Ağustos 2013

    6 gündür ürünler mağazanızda bekliyor. Para kazanmak, müşteri memnuniyetinde önce geliyor sizin için. Halen çözüm üretmiş değilsiniz. Şayet ürünler değişim görmeyecekse ürünlerinizi alabilirsiniz. Olağan bizim paramıza oldu. 6 Yıldır mağazalarınızda ürün alıyorum. İlk defa değişim yapmak istedim reddedildi. Bizim yaptığımız açıklamaların hiç mi önemi yok sizin için. Geçerli olacak, söylenecek söz sizinki mi olacak illa. Bir kere de müşteri memnuniyetini sağlayın. Yıllık 6 bin liraya alışveriş yaptık yahu. Bundan sonra yapmayız, kimseye tavsiye etmeyiz firmanızı.

  • Abdullah 01 Ağustos 2013

    Hiç yardımcı olmadılar, oyalıyorlar, paramızı boşuna harcadık, ürün değişimi yapmayacaklarsa ürünlerini onlara vereceğiz. Tarafımızdan kullanılamadığı için ürünler değişim görmediği sürece mağdur olacağız. Bu firmanın kalite, memnuniyet anlayışı kazançlarından sonra gelmektedir. Dolayısıyla şikayet süreci devam etmekte. Yardım edebilme gücünüz varsa bize destek olunuz.

  • LCW Temsilcisi30 Temmuz 2013

    Merhaba Sayın Şikayetvar.com, Konuyla ilgili müşterimizle görüşüldü. Konu hakkında gerekli bilgilendirme yapıldı. Saygılarımızla. LC Waikiki Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön