LCW Ürün Değişim Talebi!

Abdullah S. |

Yurt dışına gitmeden babama 5 adet kazak, eldiven, atkı, bere almıştım. Ancak ürünleri götürmeyi unutmuştum. Dönüşte ürünler elimde kalınca değişim yapmak için Historia alışveriş merkezindeki LCW mağazasına götürdüm. Poşetinde satın aldığım gibi kasa görevlisine verdim. Görevli, ürünlerin sezon dışında olduğunu görünce bu ürünler kullanılmış, önceki sezondan kalma deyip değişim yapmayı reddetti.

Oysa 1 ay önce Zeytinburnu'ndaki mağazalarından almıştım. O ürünler tarafımızca kullanılmamıştır. Değişim yapılmayacaksa o ürünler sizde kalsın. Şuan ürünler Historia LCW mağazanızda. Satış sorumlusu kapalı bir bayan kaba bir şekilde ürünlerinizi iki dakikaya alacaksınız diye de söylendi.

Etiketler :

Firma Personel Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Abdullah S.
  01 Ağustos
  18:16

  6 gündür ürünler mağazanızda bekliyor. Para kazanmak, müşteri memnuniyetinde önce geliyor sizin için. Halen çözüm üretmiş değilsiniz. Şayet ürünler değişim görmeyecekse ürünlerinizi alabilirsiniz. Olağan bizim paramıza oldu. 6 Yıldır mağazalarınızda ürün alıyorum. İlk defa değişim yapmak istedim reddedildi. Bizim yaptığımız açıklamaların hiç mi önemi yok sizin için. Geçerli olacak, söylenecek söz sizinki mi olacak illa. Bir kere de müşteri memnuniyetini sağlayın. Yıllık 6 bin liraya alışveriş yaptık yahu. Bundan sonra yapmayız, kimseye tavsiye etmeyiz firmanızı.

 • Abdullah S.
  01 Ağustos
  18:09

  Hiç yardımcı olmadılar, oyalıyorlar, paramızı boşuna harcadık, ürün değişimi yapmayacaklarsa ürünlerini onlara vereceğiz. Tarafımızdan kullanılamadığı için ürünler değişim görmediği sürece mağdur olacağız. Bu firmanın kalite, memnuniyet anlayışı kazançlarından sonra gelmektedir. Dolayısıyla şikayet süreci devam etmekte. Yardım edebilme gücünüz varsa bize destek olunuz.

 • 30 Temmuz
  17:05

  Merhaba Sayın Şikayetvar.com,

  Konuyla ilgili müşterimizle görüşüldü. Konu hakkında gerekli bilgilendirme yapıldı.

  Saygılarımızla.
  LC Waikiki Müşteri İlişkileri