03 Mayıs 2016

LCW Sorunlu Ürün!

Aldığım bir bluzun ön tarafında dikiş hatası olduğunu fark edip mağazaya götürdüm, 1 gün içerisinde sınırlı sayıda iade aldıklarını ve ertesi gün gelmemi söylediler. Ertesi gün gittiğimde kayıt açtılar, ürünün uygun bedeni kalmadığı için başka şubelerde arayıp, bulup getirteceklerini sonrasında da bizi haberdar edeceklerini belirttiler.

Gel gelelim biz peşinden koşmasak uğraşacakları yok. Uygun bedende bluz geldiğinde gittik aldık, ancak eve geldiğimizde gördük ki onun da yakasındaki püskülü kopuk. Öylece karman çorman bağlamışlar, mağazada fark etmedik. 4 aylık bebeğim var ve tekrar mağazaya gidip aynı prosedürle uğraşamayacağım için ürünü bir köşeye attım duruyor. Diyeceğim o ki LCW kalite birimi elemanları ne iş yapar, ürünleri ne ile nereleri ile kontrol eder? Bir daha önünden bile geçmeyeceğim mağazalar listesine alındı!

Özge 319 Okunma

Cevaplar

  • LCW Temsilcisi04 Mayıs 2016

    Merhaba Sayın Şikayetvar.com, Müşterimizle görüşme sağlandı. Saygılarımızla. LC Waikiki Müşteri İlişkileri

  • LCW Temsilcisi03 Mayıs 2016

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle marka ve ürünlerimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Aktardığınız konuyu değerlendirmeye aldık. Konu hakkında en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz. Saygılarımızla. LC Waikiki Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön