09 Kasım 2015

LCW Sorunlu Personel!

7 Kasım günü 212 AVM Outlet Mağazasından 1.kalite hatasız ürünü 9 Kasım günü Bağcılar mağazasından iade etmek istedim. Bağcılar mağazasındaki personel mealen bana "nereden aldıysanız oradan değiştirin" demek istedi ve müşteriyi "mantıklı olması" konusunda uyarılarda bulundu.

Bir sürü masraf yapıp aldığım yere iade ettim ama beklerdim ki bu kadar bilinir bir markanın, bu kadar şubesi ve çalışanı olan bir firmanın personellerini daha iyi yetiştirip daha yapıcı çözümler için eğitmesi gerekirdi. Sonuçta mağazalarınızda her şey self servis. Bir şey satmak için bir çabanız yok. En azından sorun çözmek için olsun.

Erol 228 Okunma

Cevaplar

  • Erol'un Teşekkür Mesajı09 Kasım 2015

    Merkezden Semih beyin tarafıma açmış olduğu telefon, takınmış olduğu tavır ve iyi niyetinden dolayı çok memnun kaldım. Yaşanan olayın anlık ve bireysel olduğunu, bu tip bireysel aksaklıkların kişisel ve istisna olduğunu düşünüyorum. İlgi ve alaka için teşekkür ederim.

  • LCW Temsilcisi09 Kasım 2015

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle marka ve ürünlerimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Mağazamızda yaşadığınızı belirttiğiniz rahatsızlıktan ötürü üzgün olduğumuzu belirtir, konuyu tarafımıza ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Konuyla ilgili şirket bünyemizde gerekli inceleme ve müdahaleler yapılacaktır. Farklı konu ve hususlardaki fikirlerinizi, aşağıda paylaşmış olduğumuz iletişim kanallarıyla bize ulaştırabilir, aktarımlarınızın bizi memnun edeceğinden emin olabilirsiniz. Saygı ve sevgilerimizle, LC Waikiki Müşteri İlişkileri Departmanı Bize ulaşabileceğiniz iletişim bilgileri; Tel : 0212 657 55 55 Faks : 0212 630 96 08 E-Posta : [email protected] Web : www.lcwaikiki.com Adres : LC Waikiki Mağazacılık Hizmetleri Tic. A.Ş. Evren Mah. Gülbahar Cad. No:96 PK: 34212 Güneşli - Bağcılar / İstanbul

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön