24 Kasım 2015

LCW Siparişi Teslim Almadığım Halde Almış Gösteriyor!

LCW internet üzerinden aldığım ürün adresime gelmedi. Üstelik siparişin teslim alındığına dair telefonuma mesaj yollandı. Sipariş adresime gelmedi. Kargo firması ve LCW teslim almış gösteriyor. Sipariş tam 5 gündür adresime teslim edilmedi.

Konu hakkında Aras Kargo'yu ve LCW müşteri hizmetlerini aradım hiçbir sonuç alınamadı. LCW müşteriden siparişin parasını alıp kargoyu internet sitesinde teslim aldı gösteriyor. LCW yetkililerine soruyorum bu yaptığınız nedir? Aradığımda sorunun çözüm sürecinde olduğunu söylüyorlar fakat hiçbir çözüm yok. Kesinlikle müşteriye yardımcı olmuyorlar. Sorunun en kısa zamanda çözülmesini istiyorum.

Emre 218 Okunma

Cevaplar

  • Emre02 Ocak 2016

    LCW tarafından arandım. Sorunu yetkiliye kişilere anlattım fakat ürünü öğretmenler gününe hediye almıştım. LCW nın belirttiği gibi iki gün içerisinde gelmesi gereken ürün neredeyse tam 7 gün sonra geldi. Kendi çabalarımla ve Şikayetvar.com a LCW nın anlaşmalı kargosuna yazmış olduğum şikayetle sonuçlandı. Üstelik LCW siparişin yollanıp yollanmadığını hiç kontrol etmiyor. Ben takip etmeseydim ürünler kaybolacaktı. Sonuç olarak alışveriş hiç avntajlı olmadı ve 20 liralık kontör harcamış oldum. Bunu LCW müşteri hizmetlerine bildirdim. Yaşanan bu ilgisizlikten dolayı bir daha LCW yı tercih etmeyeceğim ve bu olumsuzluğu çevremdekilere anlatıyorum.

  • LCW Temsilcisi26 Kasım 2015

    Merhaba Sayın Şikayetvar.com, Müşterimizle görüşme sağlanıp, konuyla ilgili bilgi verildi. Saygılarımızla. LC Waikiki Müşteri İlişkileri

  • LCW Temsilcisi24 Kasım 2015

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle yaşadığınız konuyla ilgili üzgün olduğumuzu belirtiriz. Aktardığınız konuyu değerlendirmeye aldık. Konu hakkında en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz. Saygılarımızla. LC Waikiki Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön