09 Haziran 2014

LCW Personelinin Müşteriye Davranış Şekli Çok Kaba.

LCW Ankara Batıkent şubesindeki Mağazası'nda bugün bir alışveriş yaptım. Bana karşı davranıştan şekli ve hitabı hiç beğenmedim. Herhangi bir ağız dalaşına girmedik ama kaba davranıldı. Mümkünse eleman seçerken özenle seçin. Bir mağaza örnek verirdim ama neyse elemanlarımıza dikkat ettin bu bir değil iki değil kaç sefer oluyor tek bana değil sıradaki bir çok kişiye öyle davranıldı. Gereken yapılsın..

Rojda 919 Okunma

Cevaplar

  • Rojda 09 Haziran 2014

    kesinlikle elemanlarınızı işten atmanızı değil onlara iletişimle ilgili bir şeyler öğretmenizi yada uyarmanızı isterim. asla işlerinden olmasını değil. kesinlikle işten atmanızı istemem.sadece bir uyarıda bulundum sizlere.

  • LCW Temsilcisi09 Haziran 2014

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle marka ve ürünlerimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Mağazamızda yaşadığınızı belirttiğiniz rahatsızlıktan ötürü üzgün olduğumuzu belirtir, konuyu tarafımıza ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Konuyla ilgili şirket bünyemizde gerekli inceleme ve müdahaleler yapılacaktır. Farklı konu ve hususlardaki fikirlerinizi, aşağıda paylaşmış olduğumuz iletişim kanallarıyla bize ulaştırabilir, aktarımlarınızın bizi memnun edeceğinden emin olabilirsiniz. Saygı ve sevgilerimizle, LC Waikiki Müşteri İlişkileri Departmanı Bize ulaşabileceğiniz iletişim bilgileri; Tel : 0212 657 55 55 Faks : 0212 630 96 08 E-Posta : [email protected] Web : www.lcwaikiki.com Adres : LC Waikiki Mağazacılık Hizmetleri Tic. A.Ş. Evren Mah. Gülbahar Cad. No:96 PK: 34212 Güneşli - Bağcılar / İstanbul

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön